|
Igram ovaj demo sa Celzijem i moram da priznam da mi se svidjaju izmene. Skin bode oci, ima tu jos sitnih bagova koje bi valjalo ispraviti (ponekad mi ne prikaze da li je ili nije usla izmena koju sam postavio, to mi je npr palo u oci), ali je generalno poboljsana 2007ca u pitanju. Svidjaju mi se nova prikazivanja slika igraca, vise odgovara profilu nego one ranije fotke.
Sto se igrivosti tice, nisam stigao previse da odigram da bih dao puno misljenje. Jedino mi je jedno palo u oci - i dalje se (po mom misljenju) previse cesto desava da golman poludi i da mu ne mozes dati gol. Prva utakmica protiv Mancester Sitija (neko 4to ili 5to kolo, znaci nije prva u ligi), na kraju 1-1, imao sam 16 suteva u gol, 10 od njih u okvir gola. Odmah na sledecoj utakmici igrao sam protiv Wigana 1-1, na golu im golman pozajmljen iz Liverpula, 21 godina, Handling 13, Reflexes 14, One on Ones 13. Na kraju utakmice od 19 suteva na gol, 15 je islo u okvir gola, a postigao sam samo 1 gol. Sta mislite ko je bio igrac utakmice? Ovakve situacije se dese mozda jednom u toku cele sezone (okej, dvaput eventualno), a meni na dve utakmice zaredom. A ovo se gotovo redovno desavalo u FM2007 i zato sam prestao da ga igram - potpuno nerealno - lose ocenjen golman poludi bas protiv mene, a van te utakmice primi po 3-4 gola na mecu u proseku. Nisu to situacije 1na1, u demou protiv Wigana je golman odbranio sut sa 20 metara, na odbijenu loptu natrcava jedan napadac, ponovo odbrana, ponovo na odbitak natrcava moj igrac i opet odbrana u korner... Kada ste to poslednji put videli uzivo?
|