Football Manager 2009

10

Football Manager 2009

offline
  • Igor
  • Pridružio: 18 Apr 2005
  • Poruke: 903
  • Gde živiš: NBG

Pa nisi ponudio u keshu. Klauzula je samo u slucaju da sav kes dajes odjednom.
A odakle ti pare frajeru? Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Jul 2008
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: Podgorica

stvarno je malo sporiji i to me nervira i zato i ne igram cesto
GAZIM sa MAN CITY !
imaju para to je bruka Smile



offline
  • Pridružio: 06 Nov 2008
  • Poruke: 73
  • Gde živiš: Resnik

Ja igram sa Mancester Cityem i zato imam pare,a nudio sam im u kesu!

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

_nemanjab_ ::GAZIM sa MAN CITY !
imaju para to je bruka Smile


Jest' tesko gaziti sa klubom koji ima beskonacni budzet.

Gde je tu draz igranja?

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2008
  • Poruke: 73
  • Gde živiš: Resnik

Meni je bolje kada krenem sa nekim timom koji je malo slabiji kao Bolton,Sanderlend,Fiorentina...

offline
  • Pridružio: 02 Jul 2008
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: Podgorica

@nikoola
pa prije svega man city nije veliki klub i nema neku istoriju ...eto desilo se da im dodje miliarder i zasto to neiskoristiti? Very Happy
da je u pitanju man utd i drugi veliki klubovi svakako da bi bilo bezveze ...eto samo me to privuklo

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Mekani ::Meni je bolje kada krenem sa nekim timom koji je malo slabiji kao Bolton,Sanderlend,Fiorentina...

Fiorentina je bas slabija LOL

_nemanjab_ ::@nikoola
pa prije svega man city nije veliki klub i nema neku istoriju


A gde sam ja rekao da jeste???

Ako se vratis i procitas moj post, videces da sam rekao da imaju beskonacni budzet.

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Ja sam demo igrao sa Rushden i Diamonds-ima u Konferenciji (Blue Nesto Premier)... E to je igranje po livadama! Wink Nije mi uopste interesantno da preuzimam neke gigante i kupujem samo najbolje igrace, vise mi se svidja da sam iskopavam talente i stvaram veliki klub od nekog beton-ligasa.

offline
  • Igor
  • Pridružio: 18 Apr 2005
  • Poruke: 903
  • Gde živiš: NBG

Imate li i vi problema sa povredama?

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2008
  • Poruke: 73
  • Gde živiš: Resnik

Meni se povredjuju kao ludi.I svi po 2-3 meseca.

Dopuna: 30 Nov 2008 13:23

Otkrio sam kada stavis trening na najteze da se ne povredjuju tako cesto!!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3201 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 6 sakrivenih i 3121 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, 6.5lapua, A3C, arsa, Asteker, b_z_b, bobomicek, bojcistv, Bokiboks, bokicacar, bolenbgd, Boxy, branko7, bunker, C-Gun, Chainsaw, darionis, dejan1972, Djokislav, Djuza, Doc, Draganeli, drimer, france93, g_g, GeoM, Georgius, Giskard, Hans Gajger, Ivica1102, jalos, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, Lance Guest, lord sir giga, Magistar78, MarijaC84, Marko Marković, markolopin, mean_machine, MiGac, mile.ilic75, Milometer, Mićko, Moldovan, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nelezele, nenad81, nenomir, Nobunaga, nuke92, OgnjenMitric, Orc, Pavel Medved, procesor, radovanstojkov023, rodoljub, Rok A Bit, sekretar, Semberija, septembar, Spinosa, Stefan M, Tamo neko, Troja, Vanderx, vazduh, vespa nikola, zlatkoa987, zlaya011, |_MeD_|