kojuu skolu?

kojuu skolu?

offline
  • Pridružio: 26 Nov 2013
  • Poruke: 10

prvo pozz ljudi, imam nedoumicu koju srednju skolu da upisem? zavrsio sam osnovnu skolu i imam 80 bodova. Medicinsku nmg jer nemam bodova, tehnicku necu jer mi se ne svidja i puna je narkomana. Gimnazija je jalova rabota poslije nje nem' nista. Od Ekonomskih tehnicara tkdj nem 'leba, njih i posl. administratora ima preeevise! Sad imam nedoumicu izmedju Tehnicar za zastitu zivotne sredine, i Tehnicar za industrijsku i farmaceutsku tehnologiju. Koja je bolja, jer ja poslije srednje kanim na visu skolu za nutricionistu- to sve oko ishrane i fitnesa me jako zanima, i u tome sam vec 1 ipo dvije godine, i bez lazne skromnosti znam jako jako jako puno oko toga. Ili cu mozda i na sumarski fakultet. Sta misliteeee?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • LoXo  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2011
  • Poruke: 1212

Iz Beograda si?
Ja imam istu nedoumicu. Isto bih medicinsku (medicinski tehnicar) ali nemam dovoljno bodova imam (79.5).
E da, to sto pise u informatoru koliko treba, to ne mora da znaci, to je bio minimum 2012, sada mozda bude trebalo manje bodova, a mozda i vise, sve zavisi koliko njih konkurise.
btw na Zvezdari imas medicinsku gde za sanitarno-ekoloskog tehnicara je trebalo 79.7 , za medicinskog tehnicara je trebalo 80.5 Smile



offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Treba da odlucis iz koje ces srednje otici sa vecim pred-znanjem o fax-u koji te zanima.
Ja sam sada zavrsio 2. razred medicinske, i svima predlazem ko ima volje za to. Jer je na silu tu tesko opstati.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 689 korisnika na forumu :: 5 registrovanih, 0 sakrivenih i 684 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, berste23, djordjemiklusev, Shilok, Vlado82