|
prvo pozz ljudi, imam nedoumicu koju srednju skolu da upisem? zavrsio sam osnovnu skolu i imam 80 bodova. Medicinsku nmg jer nemam bodova, tehnicku necu jer mi se ne svidja i puna je narkomana. Gimnazija je jalova rabota poslije nje nem' nista. Od Ekonomskih tehnicara tkdj nem 'leba, njih i posl. administratora ima preeevise! Sad imam nedoumicu izmedju Tehnicar za zastitu zivotne sredine, i Tehnicar za industrijsku i farmaceutsku tehnologiju. Koja je bolja, jer ja poslije srednje kanim na visu skolu za nutricionistu- to sve oko ishrane i fitnesa me jako zanima, i u tome sam vec 1 ipo dvije godine, i bez lazne skromnosti znam jako jako jako puno oko toga. Ili cu mozda i na sumarski fakultet. Sta misliteeee?
|