Hard ili sta???

2

Hard ili sta???

offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

branggy ::hmmm...kao na primer??

Na primer MHDD, a kako se radi sa njim pise ovde, ono sto je bitno da znas, nikako ne kucaj ERASE jer je to format celog diska i posle toga ce sve otici u nepovrat, nego samo SCAN, a dalje je objasnjeno da temi koja je linkovana!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gsimon 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 09 Dec 2005
  • Poruke: 3

imas na Hiren'S Boot CD-u:

MHDD
Victoria
.......

ili

Victoria for Win:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3065 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 7 sakrivenih i 2980 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, aleph_one, ArmFPGA, Arsenije, awathorn, Bo96, bojank, bojanM84, bolenbgd, Bosnjo, boxbole, BrcakRS, Ciri1994, Cirkon, DeerHunter, Dekanovic, drale12, Džekson, esko_hz, Feller, Foxdie, goxin, Grebostrek, gregorxix, Hitri, Ivan Germanovic, Jester, jon istvan, Kajzer Soze, KizJ, ladro, LostInSpaceandTime, mackenzie, mercedesamg, Metanoja, MIKI63, milanpb, Milo97, Mićko, Moldovan, MrG, nemkea71, nikolapetkovic, niksa517, Novakomp, oldusername, Parker, pisac12, Promising0, Radio operater, Recce, redstar72, Remarqe, RiV, royst33, sajorg, Sale0501, sap, Sava89, Sky diver 29, Srky Boy, ss10, stalja, strn, tomo2, Troja, Tvrtko I, USSVoyager, v82, vaci, Velibor Radoja, Vlad000, Vlada78, Vlajman1957, wizzardone, xAlex2, XBMC, |_MeD_|