Korisnici i pod nano pomoc !

Korisnici i pod nano pomoc !

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2005
  • Poruke: 13

Kupio sam i pod nano u it , sve radi savrseno ali sam primetio da kada promuckam bukvalno player oseca se blago pomeranje unutar njefa u predelu tachwell-a

da li je to uobicajno ?

Napominjem player radi savrseno bez i jedne greske ali opet me to kopka ...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

on u sebi ima maleni hard disk i nemoj da ga mućkaš zbog toga, izbegavaj i da ti ispada Wink



offline
  • Pridružio: 29 Jun 2005
  • Poruke: 13

gamzzy ::on u sebi ima maleni hard disk i nemoj da ga mućkaš zbog toga, izbegavaj i da ti ispada Wink

Brate da je srece da ima hdd nano nema ima flah memoriju Smile

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

onda me je google malo pogresno uputio Embarassed

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 717 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 1 sakriven i 692 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: BrcakRS, BUDDAR70, Dimitrise93, djordjemiklusev, Dzoni2412, Ikica977, kutija11, ladro, Lance Guest, Lotus, m94j, markolopin, metallac777, milanpb, nenad81, Opeshek, Pururin, ShtagodShtagod, SlaKoj, t.e.m.p.l.a.r., tmanda323, troki1971, ujke, zziko