RAM memorija

2

RAM memorija

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2013
  • Poruke: 496

ma nema veze planirao sam da instaliram windows 7 jer je xp prevazidjen Razz tako da mi treba 1 gb ali ipak neka ostane i ovo 1 gb sadasnje za svaki slucaj ionako za dva tri meseca kupicu novu maticnu i onda cu izbaciti ovu staru i ubaciti ddr3 memorije jer su puno bolje Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1003 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 6 sakrivenih i 916 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 9k38, A.R.Chafee.Jr., AMX72, Apok, baltazar01, BasCelik, Brankojle, Bubimir, C-Gun, Centauro, CikaKURE, Dambi, Darth Malak, deks, desmeki, Devil city 1989, djboj, djonsule, dusanobr, Feller, foka106, GeoM, goran.vvv, Goran_, goxin, GveX, ilija.24, In_hero, Jester, jodzula, JOntra, Kajzer Soze, Kalu128338, Kapetan Hadok, Kvaka22, LostInSpaceandTime, MarijaC84, mercedesamg, Miki01, milanpb, Miler88, Motocar, Mrav Obrad, nebidrag, nelezele, nixos, ObelixSRB, OKT, Paklenica, pein, Peruta, Piani Jazzer, Pilipenda, pisac12, PlayerOne, proka89, raso76, read-only, redstar72, rodoljub, SamoGledam, sasko97, Seeker, Sevatar, shone34, Singidunumac, spalev, Spinosa, Spreewerk, Stojan Mrsavi, The Boss, Trimi68, troki1971, Vanderx, VBoss, VJ, vrgudinac, Wehicle, xoxxvelja, Zoca