Usb flash Apacer

Usb flash Apacer

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2009
  • Poruke: 63
  • Gde živiš: Kraljevo

Napisano: 13 Apr 2009 8:02

Imam ovu fleskicu Apacer kad kod utaknem u racunar stalno mi trazi neki
drajver, a uz to kad je otvorim stoji neki drajver u njoj. Dal uopste treba drajev za nju. Pozdrav

Dopuna: 13 Apr 2009 8:10

evo sajta gde moze da se vidi izglad fleskice [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] mala plava Apacerova,tj.prva kolona, druga fleskica



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1045 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 3 sakrivenih i 999 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, abramac, bb929, Bbbggg1979, bigbear, BUDDAR70, celik, CHARLIE JA., crnogorac, d.arsenal321, Dioniss, dukajov, goxsys, GT, Ivoo, Jaxupa, Jeremiah, JOntra, kihot, Kobrim, kutija11, leopard83, milos97, Mirage 2000N, nenad81, novator, Pilence, Plavi1, radoznao, ruma, sasics, Savantije, styg, SympathyForTheDevil, Tafocus, Vlad000, Vlada78, Vlado82, voja64, vukajlo71, zlatkoa987, Zorge, 79693