Zeli li neko da pomogne ?

2

Zeli li neko da pomogne ?

offline
  • Software developer
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 3800
  • Gde živiš: Beograd

pozdrav
stavio sam slova š kod Svetog Vasilija Ostroškog

inace izvinjavam se sad sam tek video ovu temu
pozdrav svima



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • goust  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2005
  • Poruke: 1799

@ NikolaWebmaster

Hvala na forumu.

Sajt je zajedno sa forumom skoro zaokruzena celina (mozda jos par stranica na sajtu da se ubaci), pa sad molim da ocenite ceo sajt kao ideju i kao celinu. Svaka dobronamerna sugestija je dobrodosla. Naravno, mislim da biste ovaj projekat trebali da posmatrate prvenstveno kao lokalni.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 830 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 6 sakrivenih i 780 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, amaterSRB, AudioTehnica, Blade, Bobrock1, BrcakRS, BUDDAR70, burevestnik, cyprus, darkkran, dejan1972, Deki Duga Devetka, doragan, Dorcolac, dragisa dragisa, Goran_, HrcAk47, Istman, Kalem, Kruger, kutija11, Lance Guest, Lazarus, ljuba.b, MarkoD, mat, Milan A. Nikolic, Mitch22, nelezele, Nemanja Opalić, opt1, partyzan, radza1, raketaš, RecA, rodoljub, Rogan33, sasa87, strn, Tila Painen, vidra1, Vlad000, zlaya011, Zukov