Dobro dosli u "Tursku"

5

Dobro dosli u "Tursku"

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Rekoh da ću ja kresati ovu temu kad bude trebalo, nema izglasavanja.
Tema služi čisto da se prokomentariše o proteklom glasanju i tu je kraj. Nema dizanja tenzija, svađa i vređanja, osim bezraložnog paničenja oko gašenja ove teme.
Četiri admina učestvuju aktivno u ovoj temi i sigurno ova tema neće otići u pogrešnom pravcu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Pricamo o izborima, i ne vidim tu nista lose. Svakodnevno se to odrazava na nas zivot, i puno ljudi je pogodjeno izborom gradonacelnika, na dobar ili los nacin. Nije nam lako jednom reciju Smile



offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Za mene to pitanje nije političko, već pre svega etičko. Radi se o vešto smišljenoj prevari koja je rezultirala time da se dojučerašnji sokolovi u javnosti pojavljuju upakovani u šereni papir sa cvetićima i srcima.
Svojim bensedinskim pogledom i pričom na 33 obrtaja prosto su zaveli gomile nezadovoljnih i neodlučnih bivših režimskih glasača, a pomalo im prilaze i oni koji prirodno pripadaju demokratskom korpusu.
Sve bi to bilo u redu da istima predsednik nije optužen za ratne zločine, veći deo rukovodstva prokužen i izolovan od strane EU, veći deo statuta stranke i dalje poziva na nacionalnu netrpeljivost i prekrajanje granica, a isti su pritom aktivno učestvovali u maltretiranju ovog naroda tokom devedesetih.
Iskreno sam tužan zbog ovoga što se desilo Novom sadu Sad

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2005
  • Poruke: 277
  • Gde živiš: Novi Sad

Samo jedan komentar.Ne mogu da zamislim da iko i malo pametan ili blago retardiran može da glasa za radikale....

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Tema je mnogo stara, dozvoljena je bila da se samo malo prokomentarišu minuli izbori i nema potrebe oživljavati je i ulaziti u Politiku koja je uzgred zabranjena na ovom forumu, tako da ću ovo da zaključam.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1442 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 7 sakrivenih i 1367 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, AudioTehnica, Bbbggg1979, blankspace, Bojan198527, bojan_t, Bosnjo, Bubimir, BWG, Citalac, Crazzer, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, delboy, Df410, dolinalima, dzoni19, Dzoni70, ElGenius, Ercomero, eulereix, Feller, Fructo, galerija, gobrad, howyesno, Jeremiah, JOntra, Kadzo, Komanca, Macalone, MarkTven, mat, Metanoja, Mi lao shu, mikrimaus, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, Mitogna, nuke92, pavle_pzs, pein, picknick, Polemarchoi, proka89, proljece, Radio operater, Ray1973, Remain, repac, ruma, saputnik plavetnila, Sharpshooter, Srky Boy, Stanislav1970, synergia, Tamna_strana_Meseca, vladaa012, vladom6, voja64, vrgudinac, vuksa72, wolf431, yiyi, zil10, Zrcalo, 79693