Masakr u Jabukovcu kod Negotina

2

Masakr u Jabukovcu kod Negotina

offline
  • Pridružio: 12 Apr 2006
  • Poruke: 216

Da se ja pitam, ja bih to po kratkom postupku. Pobio devetoro ljudi i sad se shatro nicheg ne sece... Yeah right...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4667 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 9 sakrivenih i 4576 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alen-Delon-u-boji, aramis s, Bo96, bojcistv, bokicacar, C-Gun, Ciri1994, Cirkon, comi_pfc, crazydkure, DeerHunter, dolinalima, DziadekDzidek, esko_hz, Fructo, Georgius, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, HawX, igorpet, Insan, Ivoo, jalos, Jelly4183, JohnDoe, kinderpingvin, Kotarle, krkalon, Kruger, Kvaka22, lcc, LostInSpaceandTime, Lošmi, Magistar78, Marko Marković, Marko1238, MarkoW, mdp92, Milan A. Nikolic, milanpb, Miler88, milutin134, Mis uz pusku, mixkax, mmelezovic, Naj-Turs, nekdo, nikolapetkovic, Nole, Nomica, pfc74, Pururin, Pv123, redstar011, repac, S.Palestinac, Sale0501, Savantije, Semberija, Sirius, Siti2, smuk, Srki98, Srna, stegonosa, strn, suton, TheDictator, tomigun, Topaz9, Tribal, tritonus, uruk, Velizar Laro, W123, Werdum1, XBMC, YoU, Zmaj Tolak, Zoca, Zoran1959