Poginulo troje bivših ukućana „Velikog brata“

6

Poginulo troje bivših ukućana „Velikog brata“

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Ево ако неко није гледао-цела емисија

In Memoriam - Zorica Lazić, Stevan Zečević, Elmir Kuduzović



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ardi 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Nov 2004
  • Poruke: 488

jel ima neka slika sa mjesta udesa. Vidjeo sa mda ima neki snimak gdje prica neki lik o otme sta je vidjeo, ali da li ima neka slika auta ili nesto drugo.



offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

na linku u prvom postu u ovoj temi gde je blic online imas video sa mesta nesrece.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 911 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 5 sakrivenih i 873 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, airliners, alex71, AudioTehnica, bavar357, Baždaranac, blue, bojcistv, Bubimir, BUDDAR70, crnirocko, dane007, dusan2022, Electron, ElGenius, ivan1973, Kalem, Koser, ladro, LostInSpaceandTime, markolopin, Mzee, Orc, Papadubi, Remarqe, S.Palestinac, S94, sasakrajina, suton, Vasilije Budović, vathra, voja64, zeka013