Mozilla Firefox smrzavanje

Mozilla Firefox smrzavanje

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 34

Evo prije jedno 4-5 dana mi se to pocel desavati da mi se nakon sta sam na Mozzili jedno 10-15 minuta pojavi Mozzila is not responding. ( tako nesto ) i moram ponovno pokret. Kad mi se opet desi stavljam ss, znate vi sta bi to moglo biti? Question Question Question



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Jesi li pre problema instalirao neko prosirenje za Firefox?



offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 34

Nisan nista dodatnog instaliravao.. Od jednom se to pocelo pojavljivati.

Btw. Anti-Virus mi je 2X javio da mi Mozzila uzima previse neke memorije. ( ? ) Mozda je zbog toga.

offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

Bongy ::Nisan nista dodatnog instaliravao.. Od jednom se to pocelo pojavljivati.

Btw. Anti-Virus mi je 2X javio da mi Mozzila uzima previse neke memorije. ( ? ) Mozda je zbog toga.


AVG 2012, jel tako?

Kolko memorije imas?

Probaj auroru : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ili predji na alternativu : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 34

Da tako je, imam AVG Internet Security 2012 jos mi traje 6 dana, pa cu prijeci na neki drugi, neznam jos na koji..
Imam 4 GB RAM-a i 500 GB cvrstog diska..




Probat cu ovu Aurroru, mozda ce bolje biti..

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Bongy ::Evo prije jedno 4-5 dana mi se to pocel desavati da mi se nakon sta sam na Mozzili jedno 10-15 minuta pojavi Mozzila is not responding. ( tako nesto ) i moram ponovno pokret. Kad mi se opet desi stavljam ss, znate vi sta bi to moglo biti? Question Question Question




Koristi Mozilla FF u njenom Safe mode-u neko vreme (da je istestiras i vidis da li ce se desiti isti problem). Ovako se pokrece Mozilla FF u Safe mode: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



U tom mode-u ce biti iskljuceni svi dodaci (add-on) koje imas instalirane unutar nje, defaultna tema ce biti koriscena i defaultna podesavanja, bice iskljucena hardware acceleration itd. Ako problem ne postoji dok je pokrenuta u Safe mode-u - onda je problem u nekom dodatku ili podesavanju. To vec mozes lako sam resiti. Wink

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 34

Evoga sad sam u Safe modu, vidit cu ako radi pa cu vam javit. Wink

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 129

I ja imam isto probelm sa Mozilom,ali problem samo odjednom kada je pokrenem ona se ne podize,isto kao da je nema.Ali kada pritisnem CTRL + ALT+ DELETE i na start manager ona je pokrenuta a u pozadini a meni je nema,e sada neznam zbog cega,a i primetio sam da mi se pokrece neki program RUNDLL32 pa u zagradi pise windows- host process (rundll32) neznam zbog cega.Jeli moze neko da mi pomogne o cemu se radi i kako to da resim...Hvala vam puno.

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Otvori temu u Ambulanti

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2401 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 10 sakrivenih i 2308 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, 4fat, 6.5lapua, ALEXV, alternator, aramis s, Atomski čoban, Avalon015, Ba4e, baltazar01, Betty25, Bgorando, Blair, Bo96, Bojan198527, BtR-45, C-Gun, Ca6otep, Chainsaw, Cirkon, cojapop, cvrle312, darionis, DeerHunter, dejankm, Despot Đurađ, dmitarche, dolinalima, DrMrPr, ekser222, Electron, EXIT78, Ice, iceburn, Igritelj, ivan_8282, K a s p e r, K-1A, knutveliki, Kobrim, kori, kovac9mm, kybonacci, Limeni91, loon123, lukac, mat, metallac777, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, milenko crazy north, mkukoleca, nelezele, nenad81, Orc, Oscar2, Papadubi, pein, proka89, rakivan, raptorsi, Ripanjac, Sale0501, Sami_1ali, sickmouse, Sirius, sistem22, Spinosa, Srle993, suponik, svnedelja, The Boss, tomo2, ujke, vidra boy, Vlada1389, Volfero, Vrač, XBMC, zeka013, zlatkoa987, zokizemun