Kako postaviti na dnu sajta?

Kako postaviti na dnu sajta?

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2007
  • Poruke: 316

Kako postaviti recimo sliku na dnu sajta, tako da, kad se menjaju stranice ona i dalje bude na dnu svake stranice (a ne da seta gore dole) ???

tnx Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 990
  • Gde živiš: Kucura

Mislim da se moze uraditi preko JavaScript-a, a mozes jednostavno podeliti sajt u dva frame-a i onda u ovaj donji staviti sliku.

mod: ispravih gramaticku gresku



offline
  • Pridružio: 14 Okt 2007
  • Poruke: 316

biser-x ::Mislim da se moze uraditi preko JavaScript-a, a mzoes jednostavno podeliti sajt u dva frame-a i onda u ovaj donji staviti sliku.

na zalost to sto si napisao preko JavaScripta, ja nemam pojma sta i kako!? Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad jbg


a pokusao sam da podelim u dva frame, i dalje prati sajt, tj skakuce... Exclamation

offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Moze preko phpa, ali ako hoces cisto da ostaje ista donja strana gornju stranu moras mjenjati preko AJAX-a...

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2007
  • Poruke: 316

moze neka pomoc preko php-a? Confused

offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3760
  • Gde živiš: 127.0.0.1

Imas CSS property "position" koji bi ti zavrsio posao, da IE nije takav kakav jeste Smile Ovaj kod radi u FF2 i Operi 9.25, dok u IE7 radi samo ako je browser u "Strict" modu. Za IE6 nisam siguran da radi, tj prilicno sam siguran da NE radi.

.fiksirajME { position: fixed; bottom: 0px; left: 0px; }

i u stranici:

<div class="fiksirajME"> Ovde ide neki sadrzaj koji hoces da fiksiras </div>

I radice... jedino sto za IE6 mora da se napravi JS koja ce da "glumi" ono sto CSS radi u normalnim browserima Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 829 korisnika na forumu :: 104 registrovanih, 5 sakrivenih i 720 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Automaticar, Bivan, Blair, bobor, Bobrock1, bojan313, BSD, BZ, celt, cole77, Cvijo_ue, Czrweni, Dado78, DavidA, Demi87, djonsule, DJUNTA, DonRumataEstorski, Draganeli, DragoslavS, DS01, duro1990duro, Dzuki, EVIDENTICAR, Foxdie, Giskard, Gradjanin, GveX, hyla, Ilija84, Incognito, Istman, ivan979, ivan_8282, J - 6, jalos, Jeremiah, Jester, Jose, Jozo74, kib, koom0001, kreker, kybonacci, leopard83, Litostroton, lord sir giga, M74AB3, mainstream, medaTT, Mi lao shu, Mickey12345, milivoje_vatrogasac, MiroslavD, Moldovan, monomah, narandzasti, Ndsk, Nemanja.M, nenomir, nenooo, Nepopravljivi, niksa517, nixos, nuke92, Orc, Otto Grunf, Pavel Medved, pein, ping15, Polifon, PoolbegD02, probisic, procesor, Radula, raster12, Ray1973, repac, RiV, Robin, S-lash, sabros, sasics, scimitar19, shadower78, shiro, sickmouse, Sky diver 29, Tamna_strana_Meseca, tomo2, Tribal, tritonus, trutcina, Uros Cuore Sportivo, Vrač, vrgudinac, yufighter, zlaya011, Zrcalo, zule2, Đurđevdan, 79693, 800077