Sta je potrebno?

1

Sta je potrebno?

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

Kao navijac Juventusa naisao sam na sledeci sajt [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i bio sam odusevljen funkcionalnoscu i dizajnom pa me interesuje iz kojih oblasti je potrebno znanje da bi se napravio sajt priblizan ovome??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Pa prilicno, iz CSSa HTMLa i barem osnovno znanje JSa za postavljanje i podesavanje onih skripti.



offline
  • Pridružio: 08 Jan 2010
  • Poruke: 101

konkretno: css, html, javascript, php, mysql

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2009
  • Poruke: 963

Odi na sajt i pretisni Ctrl+U ili View>Page Source i videces sta je potrebno...
Konkretno html, css, java script...

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

Ok hvala vam puno! E sad da li je dovoljno da izradu ovakvog sajta koritim ADOBE DREAMWEAVER CS4 tj. citav studio ukljucujci FIREWORKS i FLASH?

offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Dreamweaver - WYSIWYG editor HTMLa/CSSa/PHP/ASPa
Fireworks - Program za optimizaciju sadrzaja
Flash - Program za kreaciju flash sadrzaja

Dovoljan je samo dreamweaver

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

Da ne bih otvarao novu temu, a poto vidim da ovdje ima ljudi koji oce da pomognu interesuje me sledece! Znaci ucim se u Dreamweaver-u i sad ako bi neko mogao da mi pojasni malo stvari vezane za JavaScript-u tj. koja je njena osnovna funkcija i kako se ubacuje na stranicu!

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2009
  • Poruke: 963

Shonewizard ::Da ne bih otvarao novu temu, a poto vidim da ovdje ima ljudi koji oce da pomognu interesuje me sledece! Znaci ucim se u Dreamweaver-u i sad ako bi neko mogao da mi pojasni malo stvari vezane za JavaScript-u tj. koja je njena osnovna funkcija i kako se ubacuje na stranicu!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Neki tutorijali za JS... Vidi sta se moze... Very Happy

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

Znam znam odavde sam poceo da ucim i mnogo je dobro, al nikako da ukapiram vaznost i pravu svrhu JavaScrpit-a!

offline
  • Pridružio: 06 Jan 2010
  • Poruke: 31

Ov je joomla ja mislim...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 766 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 4 sakrivenih i 725 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, Aleksa 3215, amaterSRB, bojanM84, Bubimir, BUDDAR70, Cigi, Dorcolac, Duce, dushan, Feller, g_g, GeoM, HogarStrashni, Imperator_Aleksandr_lll, kutija11, Lance Guest, marsovac 2, mile.ilic75, Mzee, nelezele, Papadubi, proka89, repac, S2M, Smiljke, smuk, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., Tafocus, tmanda323, tomigun, VekiJ, Veless, Velibor Radoja, Zvonkozvonko, 79693