favicon.ico pitanje

2

favicon.ico pitanje

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2009
  • Poruke: 125

Favicon mi ne radi u IE-u:

Cash, Temporery files, sve sam uradio, nadjoh da treba staviti 2 linije koda:

<link rel="shortcut icon" href="favicon.ico">
<link rel="icon" type="image/ico" href="favicon.ico">

i to sam uradio al i dalje nista.
U Mozzili je ok.

tnx Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1735 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 8 sakrivenih i 1647 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alke12, amonsrb, Asteker, Ba4e, Bane5, bankulen, boj.an, bokicacar, boracbl1389, Boris90, Brankojle, Car89, cebam, celt, Chainsaw, Cicumile, Civa, cvrle312, darcaud, Dare, dolinalima, DonRumataEstorski, duro1990duro, dusan.l, Dusko_Dugousko, famoso, feanor, Feller, FilipSRB, Georgius, iceburn, ikan, Istman, jalos, Jaz, K2, kendzo-andzo-boni-fju, komsija1, kori, Leonov, Lep1na, lucianovercetti, Marko Marković, MarkoW, miki69, milenko crazy north, Milometer, miodrag, Mitraljeta, nelezele, ozzy, Papadubi, pfc74, pinci01, pobeda, Pv123, rakivan, raster12, redstar011, Regrut Boskica, Robin, royst33, Rupert, Sale0501, sap, saputnik plavetnila, shiro, sickmouse, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Titan, Tvrtko I, vaci, vathra, Velizar Laro, vensla, vladom6, Walkers, Zrcalo, 79693