kako da stawim wav file ?

kako da stawim wav file ?

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2005
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: Ja ?

ewo npr. hocu na 4um da stawim neki wav file..ne znam kako...za slike sam ishao na sajt [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] .... ali ne znam kako wav file da stawim...mozhete li mi pomoci...hitno je ...? Cool



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Feky 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Senta

Napravi flash animaciju i u nju ubaci .wav file Wink



offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

pa upload-uj na neki server. Ako nemas gde, idi na rapidshare.de ili tako neki free.
on guta sve extenzije.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 864 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 8 sakrivenih i 785 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksmajstor, AleksSE, Andrija357, belov, Blair, bobo85, Bojan198527, bpvl, cuculo, cuvarkuca, darkkran, darkojbn, darkojovxp, Dekanovic, Dežurni_Automatičar, Dimitrise93, Dioniss, djonsule, doktor097, Duce, Dzambas, ekipo26, esx66, france93, GeoM, goran.vvv, gorankuba, goxin, Hardenberg, igorkozar83, Ivoo, Jovan1983, Jozo74, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, luka35, m94j, markolopin, milenko crazy north, Milometer, Milos ZA, nebidrag, nesa1962, Nikolajevic, obsc, OKT, ozzy, Panter, Parker, peradetlić, Permaldar, Plavi1, pobeda, Savantije, stagezin, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., tomo2, tooljan, Tvrtko I, uruk, vathra, VBoss, VekiJ, Vojkan Petrovic, Volkhov-M, Vrač, vuksa72, zemljanin, zivojin32, Žrnov