BCDC++ - ogranicite vas download/upload

2

BCDC++ - ogranicite vas download/upload

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

ma radi DC++ lepo i sa ZoneAlarm... provereno...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

I kod mene za sada .. ali verovatno ono upozorenje nije ia dž ubačeno u program ..



offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

mozda su neke ranije verzije pravile problem.
ove nove - jok...
skinuo sam gigabajte preko DC++, bez ikakvih problema.

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2004
  • Poruke: 1908
  • Gde živiš: Šid

Au Exclamation Ova stvar mi treba Exclamation

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

nasho sam jos bolju stvar - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Smile

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2004
  • Poruke: 1908
  • Gde živiš: Šid

Skidam o'ma i to...

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2006
  • Poruke: 7

Peco pa sta je sa tvojim hubom??Ili je adresa pogresna ili ne radi.Ja probao danas da se konektujem par puta al ne moze.
Inace jedan od boljih p2p programa je:peerweb dc++

A i ovaj netlimiter mi nije jasan??Nece da se konektuje kaze:
couldnt connect to net limiter 2 servica
The rpc server is unavailable.
U cemu je problem???

P.S Napominjem da nemam firewall i da kad idem na reconnect nista se ne desava.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

@deathangel_bgd
Nas hub odavno ne radi!

offline
  • Pridružio: 28 Mar 2005
  • Poruke: 42

dc je trenutno najnesigurniji p2p program... prije svega sto bilo ko moze da se konektuje i da vidi tvoj share .. to naravno nevazi za ljude iz srbije ... jer zakoni o pirateriji su...pfff nema ih..

iako nikada nisam bio nesto posebno aktivan oko dc-a (jedino mp3 ako treba) ... bio sam mod na yuwa hubu...
dugo smo bili na 200-300 clanova ... da bi se "iznenada" (neznam zbog cega jer nisam siguran sta se desavalo, gdje smo se reklamirali i slicno) stvari promjenile..u jednom trenutku hub je imao oko 4000 clanova online..

prvo pravilo za moderatore je bilo......OBAVEZNO 0 KB u share

pa zatim je stigao mail od ISP gdje je hub, da se ugasi server, jer par agenta je bilo na hubu i ISP je dobio upozorenje za krsenje copyright-a....


sve one koje ovo jos uvjek interesuje... rmdc je(bio) najbolji client... najvise zbog opcije "segment download" i stabilnosti.. znaci moze da download-a jedan fajl od vise korisnika i samim tim download se ubrzava....a client je prilicno stabilan ... i ogranicenje za down/up brzinu je naravno jedna od opcija

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1021 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 3 sakrivenih i 954 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., airliners, aleksandar11332, AMX72, Asteker, bbelic, brufen, Bubimir, Cigi, cojapop, crnogorac, DavidA, Deki Duga Devetka, djonsule, Djota1, ElGenius, Georgius, goran.vvv, gregorxix, hellenic, HogarStrashni, Ilija84, Jelly4183, JOntra, Još malo pa deda, Koca Popovic, Krajišnik97, lord sir giga, m94j, MarijaC84, mile.ilic75, milenko crazy north, morava_01, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nenad81, novator, pein, Permaldar, Plavi1, proka89, Pv123, Remain, royst33, saputnik plavetnila, sasics, Sass Drake, sekretar, Shinobi, skok, stefanmpurtic, stegonosa, Tihi86, Uros Cuore Sportivo, voja64, vukajlo71, x011, yrraf, zajcev1, zlatkoa987, zokilivac