Iobit WinMetro

Iobit WinMetro

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2012
  • Poruke: 758

Evo ako neko zeli da ima Metro sa Windows-a 8 na Windows-u 7,XP ili Visti



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2198 korisnika na forumu :: 128 registrovanih, 8 sakrivenih i 2062 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Agape, ajo baba, amaterSRB, Apok, Arhiv, bigfoot, Bobanzd, Bojan198527, bojan_t, bojansmudja, Borkanović, branko87, BSD, Bubimir, C-Gun, Cigi, cikadeda, cuvarkuca, d.arsenal321, Dare, Darko_X, David Ciric, Df410, Dimitrise93, Dioniss, Djokislav, dolinalima, drimer, Dzoni2412, Džekson, EXIT78, FileFinder, g_g, Gall, Gogi do, Goksi95, Gosha101980, Hans Gajger, HrcAk47, Hyde, Igorkg77, Imperator_Aleksandr_lll, IQ116, ivan1973, ivica976, Jager715510, Jaz, Jeremiah, JK, jnikola23, Kaponi, komenski, kozhedub, Kruger, kybonacci, ljubo70, lord sir giga, m94j, MagicniHerpes, Major Tankosić, Manjane, MarkoW, mat, Metanoja, Mihajlo, miki kv, mikoyan21, Milan A. Nikolic, milanpb, Miler88, Milun24, mir, nenad81, neutrino, nikoladim, nikolapetkovic, ObelixSRB, OgnjenMitric, OldKresoje, ozzy, padamacki, Paki, partyzan, Petar888, pisac12, PoolbegD02, pristinski korpus, procesor, pzoca, raso76, Ray1973, RD84, rodoljub, rovac, royst33, Rupert, Sarmat, shadower78, Sirius, SirOliver, SKYLINE, Sone0883, Sonic, sonico, sova72, Spinosa, StankoVrankovic, stefan95, stegonosa, TangoSix, Titan, tomo2, toni061, tuf, UncleSAM, Username1000, v82, vaso1, vensla, Vladko, Vladoj, Vlajman1957, vpetrovic, W123, xAlex2, 800077