Ako mi dopustate komentar na verziju 5...
Iz razloga koje sad ne mogu da objasnjavam, morao sam da instaliram verziju 5, i mogu reci da sam vise bio zadovoljan verzijom 4..
Radim dugo sa ovim programom, i bio sam extra zadovoljan, dok sam sa verzijom 5, osjetio, bas usporen rad, bez obzira na kojim vrstama veza se radilo..
Mozda se meni cini, ali to vidim, cak sam se sa verzijom 4, uspio kaciti na kompove koji izlaze na net sa dial-up om..
Verzija 5 se nekako cini sporija i nesto teza za ovo za razliku od verzije 4..
Ipak, ostavicu jos malo vremena, mozda ja samo umisljam..
Molio bi sve one koji koriste ovaj program da napisu svoje iskustvo, posebno sa verzijom 5..
Hvala.
* The transfer speed has been improved in certain circumstances
* The size of the partner list window can be resized in docked state
* Layout improvement using high DPI
* Several minor improvements and fixes
Download: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
* Widely improved audio transmission
* E-Mail template for presentations can be customized
* Audio and video transmission is restored after changing sides
* Several improvements regarding stability and reliability
* Several minor improvements and fixes
U svakom slucju odlican remote program koristim ga vec dve god stariju ver:3.6.4606 i sa njom sam zadovoljan!Jedino veca brzina interneta je potrebna pri kopiranju ili preuzimanju fajlova za nestrpljive!!!Za one koji imaju slabije pakete interneta, iz mog iskustva dovoljno je umanjiti kvalitet slike u opcijama tj na najmanje postavke(Grayscale) koliko toliko je pokazalo bolje rezultate pri kontroli drugog racunara ali ne bas i za kopiranje!