Da li je potreban antivirusni program za Win 10?

2

Da li je potreban antivirusni program za Win 10?

offline
  • Pridružio: 23 Jul 2008
  • Poruke: 107

Napisano: 16 Feb 2016 13:03

Zahvaljujem se svima na pomoći.

Dopuna: 18 Feb 2016 1:30

Oduvek sam koristio Avast i mislim da nije loš izbor.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Nemanja Djukanovic
  • Pridružio: 18 Dec 2012
  • Poruke: 1761
  • Gde živiš: Niksic - Crna Gora

igormil ::Oduvek sam koristio Avast i mislim da nije loš izbor.

Po meni najbolji besplatni antivirus , medjutim ima jednu manu "a to je - uspori paljenje kompjutera" (sto meni licno smeta) Ti instaliraj Avast i obavezno instaliraj Crypto Prevent.



offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

Time Out ::To sam hteo da kazem, misljenja se sukobljavaju. Jednostavno nemam toliko poverenja jer nije u top AV. Very Happy

Слажем се. А Авиру користим годинама,и показала се као добра. Мада јој наравно треба помоћ од Spybot search and destroy и Malwarebytes.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 934 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 10 sakrivenih i 843 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, aleph_one, alex71, Apok, ArmFPGA, Arsenije, Asparagus, Asteker, bankulen, blankspace, Bobrock1, bokicacar, Borski1977, Botovac, BOXRR, crnogorac, Dannyboy, darkojovxp, dejan.7951, dendrit86, Despot Đurađ, Djokislav, djukapfc, djuradj, Doca, dolinalima, DragoslavS, drimer, Electron, esko_hz, Feller, Gitzherai, Gogi do, Great White, GT, igorkozar83, igorpet, Kajzer Soze, kolle.the.kid, kybonacci, Laki71, Mae, Magarac, Manjane, Mcdado, mdp92, medaTT, mercedesamg, milenko crazy north, Miler88, Mićko, mm1811, Mrav Obrad, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nenooo, Niki2024, nisamBot, nixos, nuke92, obsc, OgnjenMitric, OKT, Orc, Paklenica, Parker, pds, Peruta, Pilence, Pururin, redstar011, Shajlok, skok, Spreewerk, tritonus, vaci, vathra, vidra1, vladao75, Zoca, Zrcalo