Kako da imam dva sistema istovremeno?

2

Kako da imam dva sistema istovremeno?

offline
  • Miroljub Čeperković
  • mašinska
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 2182
  • Gde živiš: Vrnjačka Banja

Sistem virtualizacije je jedan od najboljih načina da imaš 2 i više sistema na računaru u isto vreme, da bi to mogao pokrenuti moraš imati odgovarajući procesor i najmanje 16gb ram-a



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1038 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 5 sakrivenih i 957 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, aleph_one, Alexandar-1973, Arsenije, BlackTower, bladesu, blankspace, blatruc82, boxbole, cenejac111, Comyymoc, dankisha, darkkran, Darko Jovanovic, Djota1, doom83, dskrlec33, dukajov, Dzambas, ekipo26, Frunze, gost321, Goxy1, Helket, Jovan1983, Kajzer Soze, kreker, kunktator, lacko, lord sir giga, Marko Marković, Marko00, markolopin, medaTT, mercedesamg, metallac777, Miki 24pbr, milanpb, MILO-VAN, Mis uz pusku, Mićko, mnn2, mocnijogurt, MrG, nnovakis, nobutado, oddsock, OgnjenMitric, OKT, orfanel, Papadubi, Pekman, pera bager, Permaldar, Petar25, repac, rodoljub, Rupert, S.Palestinac, savuni, Seeker, Semberija, Shinobi, skok, Skywhaler, stokssone, Toper, Tvrtko I, vathra, Velizar, vidra1, Vojkan Petrovic, zemljanin, Zjmc, Zorge, Žoržo