Kako da obrišem skrivene foldere

1

Kako da obrišem skrivene foldere

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 3611
  • Gde živiš: Herceg Novi

Dva prazna foldera koje sam ja kreirala dok sam pravila video ne mogu da obrišem sa Desktopa. Pokušano je iz Safe Mode, ali isto ne može.
Čitam ovdje na forumu o nekom Unlockeru, ali ja ne smijem da pokušam ništa bez vaše pomoći/uputstva. smešak

Windows je 7/64-bit.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Pa,probaj sa njim kada si ga vec spomenula.
Ovde ti je jednostavno objasnjenje.



offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 3611
  • Gde živiš: Herceg Novi

Dok ::
Ovde ti je jednostavno objasnjenje.


Jeste za one koji znaju Engleski, a ja nemam pojma. Smile

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2012
  • Poruke: 505
  • Gde živiš: Banja Luka

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] probaj sa ovim

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 3611
  • Gde živiš: Herceg Novi

Ja sam već preuzela Unlocker odavde. Onda sam desni klik na folder > Unlocker > no action i tu izabrala delete.





Dobila sam ovo obaveštenje, nije obrisao ništa.

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2012
  • Poruke: 505
  • Gde živiš: Banja Luka

restartuj racunar pa onda probaj

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 3611
  • Gde živiš: Herceg Novi

Restartovala sam računar, pokušala da obrišem, a on mi je formirao prečicu. Evo na slikama redosled kako sam radila, a ništa nisam uradila, ne može. Confused



offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

Napisano: 23 Jan 2015 8:35

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 23 Jan 2015 8:36



Dopuna: 23 Jan 2015 8:46

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 23 Jan 2015 8:47



Dopuna: 23 Jan 2015 8:49

Ljiljo, ako prvi nece, drugi hoce sigurno.

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 3611
  • Gde živiš: Herceg Novi

FilExile neće da obriše.





Preuzela sam GMER i kako sada da nađem ovo što treba da obrišem, trebam li da štikliram ovu kućicu Only hidden? Rečeno mi je prije nekoliko da ne smijem brisati ovo na slici pod 1 i 2, a ako tako uradim, hoće li mi izbrisati ovo ntuser.dat? Ovo pod br.3 su mi drajveri (a ti to znaš).



I još jedno pitanje: mogu li obrisati i ovo WinGate, to je davno deinstalirano, a biće da je ostao rep? Smile

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

GMER ti je po defaultu pozicioniran na root c particije. Ti treba da ga usmeris na folder koji zelis da obrises a on ti je, koliko vidim, na desktopu. Sto znaci da treba da ides na C:\Users\m4rk0\Desktop\Video (kod tebe ce umesto m4rk0 stajati ime tvog naloga)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 837 korisnika na forumu :: 118 registrovanih, 9 sakrivenih i 710 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, acatomic, airsuba, ALEXV, amonsrb, Andrija357, Asteker, baltazar01, bankulen, BB, Bojan198527, bojcistv, Bombarder, boxbole, bunker, Bvp, Citalac, Clouseau, Coficab, cojapop, crazydkure, Darko Jovanovic, Darth Malak, Demi87, DENIRO, Despot1, dj.ape, doktor097, dolinalima, DonRumataEstorski, dusanobr, Dzambas, Electron, EVIDENTICAR, Flanker-G, g_g, Gall, Gargantua, Georgius, glados, Hans Gajger, havoc995, HawX, iceburn, ILGromovnik, istokzapad, jackreacher011011, Jeremiah, Josip77, Jozo74, Kalem, kuntakinte, Lap720, LeGrandCharles, Leteća Krofna, LostInSpaceandTime, MadMike, Mali Rambo, Marko Marković, markolopin, MarkoW, Medojed, MegaVLAdaR, mercedesamg, mig21, Miki281, mileta4, milimoj, nelezele, nikolapetkovic, nixos, Nobunaga, Ns1975, nuke92, OgnjenMitric, operniki, ozzy, panonski mornar, pedja.st, Petar25, pfc74, picknick, precan, Prečanin30, proka89, raptorsi, Ray1973, Remain, S94, sekretar, shiro, shone34, Sirius, Siti2, Smiljkovich, SOVO515, stegonosa, stibium51, TangoSix, tomigun, tomo2, Troja, tuf, Tumansky, Tvrtko I, Ugljesa99, uruk, vaci, vidra boy, VJ, Vlada78, Vojkan Petrovic, Weah88, x011, XBMC, zombicar153, 79693