|
Poslao: 17 Jan 2013 17:45
|
offline
- Dario994

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 01 Dec 2012
- Poruke: 26
- Gde živiš: Banja Luka
|
Pozdrav..
Imam problem, naime htio bih šerovati konekciju računara ali u "Adapter options" nema Advanced tab-a.Nisam nikako pokušavao šerovati konekciju tako da sam maloprije primijetio.Kako da to vratim.
Evo slike da vidite..
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 18 Jan 2013 07:34
|
offline
- Ričard

- Lavlje srce
- Supermoderator
- Zver!
- Electro maintenance engineer
- Pridružio: 28 Nov 2006
- Poruke: 13745
- Gde živiš: Vršac
|
- Trenutni korisnk je administrator ili limitirani korisnik?
- Da nije ta mreža u nekom network bridge-u?
Uradi sledeće:
Start> Run> Services.msc> Ok
Potraži Windows Firewall/Internet Connection Sharing (ICS), dupli klik na njega. Kako je podešeno da se startuje. Ako je podešeno bilo kako osim Automatic, podesi da bude Automatic i restartuj računar.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jan 2013 11:09
|
offline
- Dario994

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 01 Dec 2012
- Poruke: 26
- Gde živiš: Banja Luka
|
Pronašao sam Internet Connection Sharing (ICS) i postavio na Automatic, međutim posle restarta je sve isto.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jan 2013 14:06
|
offline
- Ričard

- Lavlje srce
- Supermoderator
- Zver!
- Electro maintenance engineer
- Pridružio: 28 Nov 2006
- Poruke: 13745
- Gde živiš: Vršac
|
Nisi odgovorio na prva dva pitanja.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jan 2013 16:17
|
offline
- Dario994

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 01 Dec 2012
- Poruke: 26
- Gde živiš: Banja Luka
|
Trenutni korisnik je administrator.
Mreža nije u Network Bridge-u.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jan 2013 16:46
|
offline
- code381

- Građanin
- Pridružio: 27 Jul 2012
- Poruke: 196
- Gde živiš: Serbia
|
Dario994 ::Pronašao sam Internet Connection Sharing (ICS) i postavio na Automatic, međutim posle restarta je sve isto.
Najvazinije je da ti je servis Started, proveri posle restartovanja kakav ti je Service status, ako je startovan onda pise Started a ako nije onda pise Stopped.
|
|
|
|
|
|
|
|