Problem sa 5.1 sistemom

2

Problem sa 5.1 sistemom

offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Naisao sam na novo otkrice Smile uspio sam da nateram da radi subwoofer kad pustam muziku i da mi glas bude dominantan u programu VirtualDJ i to samo na desnoj ploci (neko podesavanje koje nisam skapirao Very Happy) ali bar sad radi kako treba Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Koju maticnu imas,jel ima mozda Realtek HD zvucnu karticu integrisanu?



offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

lnenad :: Posto imam SB Audigy zvucnu karticu znam da podrzavam 5.1 i ne brinem se za to Smile.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 990 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 8 sakrivenih i 912 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, aca018, alex71, Arsenije, b_z_b, blue, bojcistv, bukefal, Cirkon, Colt D, curiosity, draganca, drimer, DrMrPr, DrNeoCortex, Electron, EXIT78, Frunze, Georgius, goran.vvv, Incognito, IpMan, Jaz, jon istvan, kalens021, kaput21, kozhedub, Kruger, kunktator, Leonov, limeni, mercedesamg, Milan Miscevic, mile.ilic75, mile79, Milos ZA, Mirage 2000N, Misterrno, Motocar, MrNo, mrvica78, nelezele, nemkea71, nikolapetkovic, nixos, novator, Orc, Qvazimodo, ruma, S-G, sajorg, sap, Smiljkovich, Srki98, stegonosa, stingD, strn, Tas011, Tila Painen, Tvrtko I, Velizar Laro, Vlada78, vrgudinac, YU-UKI, zgoljo, zillbg, Zrcalo, Zukov, Đurđevdan, 79693