|
Poslao: 16 Apr 2014 18:49
|
offline
- Pridružio: 22 Nov 2012
- Poruke: 70
- Gde živiš: Daleko iza planina
|
Pre 2-3 nedelje moj PC se stalno restartovao, kada igram igrice, gledam filmove. Al od jednom je poceo da secka svake sekunde(kad igram igricu, kad se pali WIN Xp one trake seckaju..) Kako to da resim? Kupio sam novi RAM al ipak to nije resenje
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2014 23:22
|
offline
- Niksi84

- Super građanin
- Pridružio: 20 Okt 2010
- Poruke: 1403
- Gde živiš: Gde me vetar nosi...;)
|
Da li se i dalje restartuje?Koliko je sam sistem star?Šta je sve podignuto od startup programa?Testirao si ga skoro na viruse,malware?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2014 17:03
|
offline
- Pridružio: 22 Nov 2012
- Poruke: 70
- Gde živiš: Daleko iza planina
|
Da. Startup programi - HDSentiel, Bittorrent i nista drugo. Dajte neki program da ga skeniram. Sistem je star 2 meseca
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2014 17:52
|
offline
- 11neco11

- Elitni građanin
- Pridružio: 18 Dec 2012
- Poruke: 1761
- Gde živiš: Niksic - Crna Gora
|
caPe_xD ::Dajte neki program da ga skeniram
.. Ako mislis da su virusi ...Otvori temu u Ambulanti oni ce ti srediti komp od virusa .. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Evo ti link kako otvoriti temu u Ambulanti. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2014 20:18
|
offline
- Ričard

- Lavlje srce
- Supermoderator
- Zver!
- Electro maintenance engineer
- Pridružio: 28 Nov 2006
- Poruke: 13745
- Gde živiš: Vršac
|
11neco11 ::caPe_xD ::Da. Startup programi - HDSentiel, Bittorrent i nista drugo. Dajte neki program da ga skeniram. Sistem je star 2 meseca
Otvori temu u Ambulanti oni ce ti srediti komp od virusa .. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Evo ti link kako otvoriti temu u Ambulanti. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Kako si utvrdio da je problem sa virusima?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2014 21:08
|
offline
- 11neco11

- Elitni građanin
- Pridružio: 18 Dec 2012
- Poruke: 1761
- Gde živiš: Niksic - Crna Gora
|
Pitao je za skeniranje kompa. Pa zbg toga sam mu napisao to.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Apr 2014 14:08
|
offline
- return void

- Anti Malware Fighter
Rank 1
- Pridružio: 02 Jan 2008
- Poruke: 2167
|
Secka u smislu da ti iseca slike ili secka u smislu da je racunar usporen?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Apr 2014 17:38
|
offline
- Pridružio: 22 Nov 2012
- Poruke: 70
- Gde živiš: Daleko iza planina
|
Usporen. Skenirao sam ga, sve je cisto.
|
|
|
|
|
|