|
Poslao: 17 Avg 2015 19:52
|
offline
- Pridružio: 16 Okt 2010
- Poruke: 3468
- Gde živiš: KRAGUJEVAC
|
Upisivanje komandi u commandprompt kad nece dici sistem, sta treba bese upisati, imam Windows 10 isao na sut down i kad sam ukljucio samo beli ekran, resetiovanje nece, SYSTEM image nemam i SYSTEM restore.
Ima opcija startup settings i kad kliknem na tu opciju izlaze mi ovo pa ovo na slikama.
Sta da mu radim?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Avg 2015 21:17
|
offline
- Mikulino

- Elitni građanin
- Miroljub Čeperković
- mašinska
- Pridružio: 20 Mar 2012
- Poruke: 2182
- Gde živiš: Vrnjačka Banja
|
Prvo okreni slike stoje ti položeno pa pogledaj na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
potraži i na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Avg 2015 11:46
|
offline
- Pridružio: 16 Okt 2010
- Poruke: 3468
- Gde živiš: KRAGUJEVAC
|
I sta da radim u same modu?
Ja sam ga iskljucio normalno, posle toga da ukljucim, poceo da učitava, i beo ekran, restartuje se samo, i stalno tako.
Evo odradio sam po tvom drugom linku, izabrao REPAIR COMPUTER, vratio me na CHOOSE OPTION?! Sta sada?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Avg 2015 13:19
|
offline
- Mikulino

- Elitni građanin
- Miroljub Čeperković
- mašinska
- Pridružio: 20 Mar 2012
- Poruke: 2182
- Gde živiš: Vrnjačka Banja
|
Izaberi opet startup setings >enable safe mod > restart, ako ne pomogne ovo pogledaj na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Avg 2015 15:26
|
offline
- Pridružio: 16 Okt 2010
- Poruke: 3468
- Gde živiš: KRAGUJEVAC
|
Ma jok, nece u safe mode, vraca me na CHOOSE OPTION.
Ja ne znam sta mu je.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Avg 2015 17:22
|
offline
- Mikulino

- Elitni građanin
- Miroljub Čeperković
- mašinska
- Pridružio: 20 Mar 2012
- Poruke: 2182
- Gde živiš: Vrnjačka Banja
|
probaj sa ovim [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] da rešiš problem
|
|
|
|
|
|