Upisivanje komandi u commandprompt kad nece dici sistem

Upisivanje komandi u commandprompt kad nece dici sistem

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Upisivanje komandi u commandprompt kad nece dici sistem, sta treba bese upisati, imam Windows 10 isao na sut down i kad sam ukljucio samo beli ekran, resetiovanje nece, SYSTEM image nemam i SYSTEM restore.
Ima opcija startup settings i kad kliknem na tu opciju izlaze mi ovo pa ovo na slikama.
Sta da mu radim?




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Miroljub Čeperković
  • mašinska
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 2182
  • Gde živiš: Vrnjačka Banja

Prvo okreni slike stoje ti položeno pa pogledaj na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

potraži i na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

I sta da radim u same modu?
Ja sam ga iskljucio normalno, posle toga da ukljucim, poceo da učitava, i beo ekran, restartuje se samo, i stalno tako.
Evo odradio sam po tvom drugom linku, izabrao REPAIR COMPUTER, vratio me na CHOOSE OPTION?! Sta sada?

offline
  • Miroljub Čeperković
  • mašinska
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 2182
  • Gde živiš: Vrnjačka Banja

Izaberi opet startup setings >enable safe mod > restart, ako ne pomogne ovo pogledaj na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Ma jok, nece u safe mode, vraca me na CHOOSE OPTION.

Ja ne znam sta mu je.

offline
  • Miroljub Čeperković
  • mašinska
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 2182
  • Gde živiš: Vrnjačka Banja

probaj sa ovim [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] da rešiš problem

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3324 korisnika na forumu :: 9 registrovanih, 1 sakriven i 3314 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bbrasnjo3, goxin, Krin, m94j, MarkoW, nenad81, Pururin, Qvazimodo, Zoran1959