Windows 10

103

Windows 10

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2011
  • Poruke: 1316
  • Gde živiš: Beograd

Bila je pre, ali je ja imam i sada.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

zola92 ::Bila je pre, ali je ja imam i sada.
Zanimljivo, nema je kod mene nakon ove nadogradnje zadnje.



offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Pre je to bilo i starovao se CMD, sad je to Windows PowerShell koliko mi se cini i ima obican i taj Admin.

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2011
  • Poruke: 1316
  • Gde živiš: Beograd

Kada idem desni klik na start, tu imam opciju za CMD i CMD - Admin. Ako hoću PowerShell, mogu jedino preko search opcije da ga nađem ili levi klik na start pa da ga nađem na listi svih programa.

Verzija windows-a je 15063.138

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Kod mene je valjda kao i kod tebe verzija, al je sve u opcijama suprotno od tebe. Very Happy
Version:1703
OS Build: 15063.138

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2011
  • Poruke: 1316
  • Gde živiš: Beograd

Jedina razlika može biti što mi je windows na srpskom jeziku, ali ne znam koliko to zaista može da utiče na raspored u tom meniju.

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

helen1 ::Kod mene je valjda kao i kod tebe verzija, al je sve u opcijama suprotno od tebe. Very Happy
Version:1703
OS Build: 15063.138

+1

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2011
  • Poruke: 1316
  • Gde živiš: Beograd

Da li se i vama dešava da kada pustite neki youtube klip na Edge-u i minimizirate prozor, da se klip pauzira?

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Kod mene nema pauziranja kada minimiziram.

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2011
  • Poruke: 1316
  • Gde živiš: Beograd

Napisano: 23 Apr 2017 19:52

Kod mene je izgleda sve naopako od poslednjeg update-a. Very Happy

Dopuna: 23 Apr 2017 20:41

Rešen problem. Bilo je potrebno da se Edge-u dozvoli rad u pozadini. Ima u postavkama sistema (podkategorija za privatnost) opcija da se štikliraju aplikacije kojima je dozvoljen rad u pozadini.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1031 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 11 sakrivenih i 911 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Aleksej, amaterSRB, Ares12356, Arhiv, Bgorando, Boskovic, Bosnjo, bounty hunters, branko7, branko87, BSD, burevesnik, Buzdovan, Centauro, Cicumile, cikadeda, cvrle312, d.arsenal321, dekan.m, djboj, Djokislav, dmarx1, doktor097, Dorijan Grej, Džekson, Ezbuck, fijufijukrozkapiju55, france93, g_g, GH69, goxsys, Great White, GveX, iceburn, Incognito, Iskander, jon istvan, Jozo74, Karaula, Khaless, kinderpingvin, kinez88, klepesina, Kobrim, kolle.the.kid, komenski, Kozi-RS, kybonacci, leopard83, Lep1na, Lester Freamon, Lucije Kvint, m94j, Marko Marković, markusx, maxim_von_burdengate, mean_machine, Medojed, mercedesamg, mikidragi, mikrimaus, Milan1996, milenko crazy north, Miler88, Milovan Dinic, mm1811, Moldovan, moldway, Motocar, nevjerna beba, nuke92, OgnjenMitric, OldKresoje, Orc, Piani Jazzer, PitterBg, posmatrac300, Radoslava, Raso75, ruma, S-lash, Sale0501, Sass Drake, Sirius, Slingshot, Sonic, sonico, spalev, spikespiegel832, Srki98, Srle993, stegonosa, suton, synergia, t.e.m.p.l.a.r., Titan, tomigun, umpah-pah, vaci, vazduh, Vlada78, Vlado82, Volfero, vrgudinac, wolverined4, Zmajac, Zoran1959, 79693