|
Poslao: 29 Okt 2003 17:13
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Jelena ::E, veceras kad stignem kuci ima da procitam sva slovca sa modema pa cu da probam da nadjem sama, ako ne, onda opet zovem u pomoc...Ne sva, nego samo sa čipa!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 29 Okt 2003 17:19
|
offline
- VladaPUB

- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Apr 2003
- Poruke: 3360
- Gde živiš: Beograd
|
Puky ::Ajd pa da vidimo sta moze da se iskopa.
Ma taj Turisticki vodic je neka laza od coveka. Kako nisi skontala da je on tu samo da te zamlacuje ?
A znaci tako, ima i nogama ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Okt 2003 20:04
|
offline
- SVITAC
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Apr 2003
- Poruke: 5919
- Gde živiš: Beograd
|
@ Jelena - nemoj samo da ga diraš dok ti je komp upaljen .. !!
a pročitaj podatke sa najvećeg chipa kojeg vidiš na modemu .. ili sa same ploče na kojoj se nalaze sve komponente .. ponekad piše naziv modela .. negde po krajevima same ploče .. ili kod konektora za tel liniju .....
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ..
može biti još jedna od web lokacija od pomoći ..
zahteva registraciju .. inače je za sve ista .. i bespaltna .. pa da te poštedim nepotrebnih smaranja ...
USER NAME is: driver
PASSWORD is: all
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2003 19:50
|
offline
- SVITAC
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Apr 2003
- Poruke: 5919
- Gde živiš: Beograd
|
Nema to veze sa inteligencijom nego sa znanjem .. i nije a tak .. :-)
Na dotičnom sajtu sam našao drajvere modema za XP inače je modem iz 99 godine i nigde ih nije bilo .. ni na sajtu proizvodjača .. a sad se konektujem na 50.6 Kb/s-a ..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Okt 2003 00:26
|
offline
- Bone Collector

- Legendarni građanin
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 5001
- Gde živiš: Beograd
|
a zbog cega ne bi trebalo dirati modem dok je kompjuter ukljucen sta ce da bude ako dotaknem vrh cipa nista
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Okt 2003 01:21
|
offline
- mire

- Elitni građanin
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 2282
- Gde živiš: Beograd
|
jaoj, pa zar treba da citamo oznake sa modema
a i zasto je potreban drajver za modem ....
atz
atd2921394
mislim to je sve sto je potrebno ... eto sta windows ucini od modema ...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Nov 2003 02:51
|
offline
- SVITAC
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Apr 2003
- Poruke: 5919
- Gde živiš: Beograd
|
Postoje situacije kada windows nije u stanju da prepozna uredjaj kao modem ..
@ Bone - samo ti pipkaj .. ali posle nemoj meni da se žališ .. :-)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Nov 2003 02:00
|
offline
- Bone Collector

- Legendarni građanin
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 5001
- Gde živiš: Beograd
|
SVITAC ::Postoje situacije kada windows nije u stanju da prepozna uredjaj kao modem ..
@ Bone - samo ti pipkaj .. ali posle nemoj meni da se žališ .. :-)
ma nije da vec nisam to radio mada znam da to nije bas najpametnije, nadam se da nije jaka struja u modemu pogotovo oko cipova
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Nov 2003 06:58
|
offline
- Pridružio: 23 Apr 2003
- Poruke: 320
- Gde živiš: Medak III,Beograd
|
Imas valjda Sistem monitor u Acessorima.bar kod win 98 x x to ima,pa
pogledas koji je modem u pitanju ,tamo sve lepo pise,i koji drajver mu treba.
Sto se tice "SVIH DRAJVERA" sajt za njih je ;
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] , prijavis se, a ako nemas pasword,upises
pod name driver , a pod pasword all .
Proveri radi, ali ponekad je potrebno i po desetak puta instalirati isti drajver
jednostavno jedan preko drugog. Neka se Windows buni koliko hoce,
na kraju vidi da mora da ga instalira.
probaj
Lea
|
|
|
|
|
|