nvoglnt.dll

3

nvoglnt.dll

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2013
  • Poruke: 75

drajvera za graficku



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Aleksandar Ziga23 ::drajvera za graficku

Zadnja oficijelna.



offline
  • Pridružio: 16 Avg 2013
  • Poruke: 75

Napisano: 28 Maj 2014 13:34

Probao sam nece. Da li moze da se zameni taj nvoglnt.dll fajl (mislim da se zameni sa starijim ili sa novijim tim fajlom).Probao sam i Serious sam.Al nece.

Dopuna: 20 Jan 2015 16:08

Sredio sam,,,,prosto je bilo krenuo sam da ugasim komp i nestalo je struje kad je se poceo gasiti,,,,sutradan nece da se upali zeznulo mu fajlove koji citaju...tako nesto...nadjem preko telefona resenje i ponovo instaliram sistem i sad je sve u redu...ipak hvala

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1127 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 2 sakrivenih i 1105 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Arahne, dj.ape, GrammaticalAnalysis, Helket, istina, J - 6, Kozara1, Magarac, MB120mm, Mićko, partyzan, Radula, rikirubio, Shilok, Sićko, Srna, stalja, Tandrkalo, Vlado82, Zastava