pokretanje windowsa 7 na Hp DC 7600 Dual Core 2x3,4 GHz

pokretanje windowsa 7 na Hp DC 7600 Dual Core 2x3,4 GHz

offline
  • Pridružio: 18 Mar 2015
  • Poruke: 3

pozdrav Very Happy

Na kompjuter sam instalirao windows 7, prvi put je pokrenuta sve normalno, dok jutros kada sam upalio komp samo stoji plavi ekran i pise , nece uopće da se pokrene, resetiro sam ga i pokusao ponovo al neće, pomagajte ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Da li pise nesto na tom plavom ekranu?



offline
  • Pridružio: 18 Mar 2015
  • Poruke: 3

a piše samo ono Hp compaq i stoji samo tako.. neće da pokrene windows nikako i tako stoji, nemože se ni f8 kad se pali

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Pritisni taster TAB da bi uklonio HP logo pa prepiši i pošalji nam poslednja tri-četiru reda. Bilo bi još bolje da nam pošalješ sliku ekrana.

offline
  • Pridružio: 18 Mar 2015
  • Poruke: 3

može aj uslikat ću pa vam pošaljem Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 984 korisnika na forumu :: 104 registrovanih, 13 sakrivenih i 867 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 8u47, Apok, avijacija, b_z_b, Banovo Brdo, Belac91, Bgorando, Blair, Bojan198527, bojcistv, bokicacar, celik, Chainsaw, Cirkon, Clouseau, Comyymoc, DalmatinacMF, darcaud, darionis, DeerHunter, Despot Đurađ, dexteroza, djonsule, djordjemiklusev, DonRumataEstorski, Dragon Order, dulleo, dyharry, Dzuki, g_g, Georgius, Giskard, Gogi do, iceburn, ikan, IQ116, ivan1973, ivan979, ivan_8282, IvanMiletic, Jester, JimmyNapoli, JK, Joksss, Jozo74, K2, knutveliki, Kontrausluga, Laluvr, ljubo70, Logic005, LostInSpaceandTime, Macalone, marec, Markan90, Marko Marković, mačković, metallac777, Mi lao shu, mikidragi, milanpb, Milometer, milos97, mirkoro, niksa517, nixos, Ns1975, Orc, Panter, Papadubi, pasko2025, Pero, ping15, pirke96, porticco, PrincipL, procesor, radovanstojkov023, redstar72, repac, rovac, sap, sarma, sasa87, savuni, Semberija, Sky diver 29, Srky Boy, stegonosa, strn, t.e.m.p.l.a.r., tecataki, tomo2, Tvrtko I, v82, veljkovicdani, Voice1, wolverined4, Zastava, Zdenko, Zoran1959, zziko, |_MeD_|