slabljenje i pojacavanje signala u ciklusima

slabljenje i pojacavanje signala u ciklusima

offline
  • Pridružio: 23 Mar 2014
  • Poruke: 1

POzdrav svima. Koristim adsl internet vec 2-3 meseca, do nedavno sve je radilo ok.Ja net vatam preko wierlessa dok je cimerov racunar direktno priljucen za ruter,kablovima itd u drugoj sobi koja nije udaljena od mene vise od 3-4 metra.. U poslednjih par dana signal bude u redu jedno 10-15 minuta,pa oslabi jakoooo na minut ili dva, gotovo da nista nmg da radim na netu,i onda se opet pojaca i tako u ciklusima. Pre sam mogao sve da gledam u hdu sve je letelo a sad tuga i jad. znaci on se ne prekida samo slabi u ciklusima. Da li je neko imao ovakvu situaciju? da li se ovo moze resiti?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2874 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 5 sakrivenih i 2822 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, A.R.Chafee.Jr., A3C, Aristotle2002, bigvlada, blatruc82, bobor, bojan313, dejan1972, Desmond, djonsule, Djota1, djuradj, Dovla, dukajov, dushan, Dzigy, Gheljda, GT, Hardenberg, Incognito, kozhedub, kutija11, M74AB3, Macalone, Manjane, MaRtInsrbija1993, Mi lao shu, Milan A. Nikolic, neko iz mase, Nikola9223, Orc, Pekman, pirke96, PlayerOne, PMsnow, Radogost, raster12, strn, tm, VBoss, vobo, yip314, zlatkoa987, zziko, ČOBAN, Đurđevdan