|
Poslao: 22 Apr 2008 00:02
|
offline
- Dubara

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 26 Jul 2007
- Poruke: 1080
- Gde živiš: u blizini
|
Evo rezultata iz BiH.
Mjesečne obaveze su 12,5 eura što uključuje 10 GB download-a i isto toliko upload-a.
Download: 688.272 bps
Upload: 633.840 bps
QOS: 94 %
RTT: 32 ms
MaxPause: 260 ms
Iako ne znam šta predstavljaju zadnje tri stavke (QOS, RTT i MaxPause) neka javnost zna....
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 22 Apr 2008 00:38
|
offline
- cerveni

- Počasni građanin
- Pridružio: 17 Apr 2008
- Poruke: 770
- Gde živiš: Taurunum
|
Radi li nekom ADSL kao migavac slucajno........
HUAWEI DR814Q
Hteo sam da postujem moj rezultat kad poce kisa puce veza a ja vec stisnuo objavi. Mrzi me da ponovo pisem sve prethodno pa stoga pitam o iskustvima drugih i TELEKOM ADSL.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2008 23:13
|
offline
- Pridružio: 17 Apr 2006
- Poruke: 215
- Gde živiš: Novi Sad
|
Malopre sluchajno videh posle download-a "prosecna brzina 449KB/s ,
pa rekoh da proverim na speedtes-u kad ono zaista
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2009 21:01
|
offline
- novidan

- Super građanin
- Pridružio: 22 Okt 2004
- Poruke: 1451
- Gde živiš: ni na nebu ni na zemlji
|
molim kako da saznam kolika mi je brzina uploada ?
(ako nisam opet na pogresnom forumu)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2009 21:11
|
offline
- veljko-94

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 29 Jul 2008
- Poruke: 615
- Gde živiš: Zemun
|
odes na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i proveris.Nekad rezultati nisu 100% pouzdani.A mozes da nam kazes koji net imash koji paket kod kog provajdera ipa da mi utvrdimo
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2009 23:17
|
offline
- novidan

- Super građanin
- Pridružio: 22 Okt 2004
- Poruke: 1451
- Gde živiš: ni na nebu ni na zemlji
|
eh, hvala veljko,
kako je taj test elegantan..!!...ja bila nasla neki [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
koji mi je rekao da imam brzinu uploada 2 puta brzu od 56 dial up modema...
sa ovim tvojim je upload 522kb/s
download 5945kb/s...sto odgovara obecanom za download..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ...evo link da vidis rezultat , odmah vidis ime provajdera
to je na laptopu koji je direktno prikljucen LAN ali preko rautera
imam i drugi kompjuter u kuhinji pc taj je bezzicna konekcija preko istog routera D-Link, 2,4 GHz wireless broadband router.
ovo je link testa u kuhinji na pc..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
1657 download/upload 520
nije velika razlika u upload...ali nisam uspela celu noc uploadati 477Mb na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
zato sam htela proveriti brzine..da znam na kom kompjutoru da uploadam
za tvoja pitanja sam malo nepismena sto bi moj sin reko...
pokusati cu odgovoriti sto znam
lokalna firma u svedskoj malo izvan stockholma je
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] (ali svedski je ) CIA STANDARD (27 eura mjesecno)
imam LAN i modem priklucen na uticnici gde je i TV antena..
pise 5 mbit/s
sta mislis kad me pitas koji net....LAN?
paket ?...
jel to ovo ...CIA Standard za 27 eura mesecno(u svedskim krunama 275)..?
(nije to ona prava CIA haha...mada nikad se nezna gde cuce...
u svedskoj je zakon da se citaju sva pisma koja idu van...
i ljubavna...'big brother' je budan!
hvala na linku za test
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Feb 2009 13:29
|
offline
- novidan

- Super građanin
- Pridružio: 22 Okt 2004
- Poruke: 1451
- Gde živiš: ni na nebu ni na zemlji
|
imam taj paket.. da li ti merio sa nekim svojim metodom?
odlicno si se snasao sa svedskim..(kako si dobio na engleskom?)
da vidim na bezzicnoj konekciji je znatno slabija brzina
hvala
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Feb 2009 13:35
|
offline
- veljko-94

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 29 Jul 2008
- Poruke: 615
- Gde živiš: Zemun
|
novidan ::
odlicno si se snasao sa svedskim..(kako si dobio na engleskom?)
google translate upises link do sajta i on prevede na odredjen jezik
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|