Disapear Task Manager

2

Disapear Task Manager

offline
  • Pridružio: 28 Feb 2004
  • Poruke: 14
  • Gde živiš: Beograd

Problem resen. Hvala svima na pomoci!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

reci nam kako si resila problem da znamo i mi ostali



offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Mora da ga briše iz safe'a .. jedino ako nije u system volume infor ...

offline
  • Pridružio: 28 Feb 2004
  • Poruke: 14
  • Gde živiš: Beograd

Obrisal sam sadrzaj TEMP foldera iz Safe Mode, pri prvom konektovanju na net pojavio se Blaster ne znam da li to ima neke veze s tim brisanjem jer odavno imam instaliranu zakrpu za njega.... u svakom slucaju i to je reseno....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 11554 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 2 sakrivenih i 11500 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, b_z_b, BraneS, Bubimir, bunker, celt, Dioniss, Djota1, doktor097, Dorcolac, esx66, Georgius, Great White, igorkozar83, Jeremiah, Jester, Jovan1983, Jozo74, KizJ, kutija11, laurusri, Logic005, Marko Marković, Marko1238, MGBRBG, Mi lao shu, MiroslavD, Mićko, Nikolajevic, operniki, peradetlić, picknick, Radogost, radza1, rovac, S.Palestinac, sasa87, sspp, stagezin, stokssone, strn, tamno.nebo, TheDictator, ujke, Vanderx, Vaske8990, vazduh, vidra1, zaoka, Zmajac, Zoran1959, Zorge