Jer Sybari dobar ?

Jer Sybari dobar ?

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

Vidim da ga pomalo sve vise pomonju.... Jer stvarno dobar??? Kakva mu je detekcija trojanaca???? Cije engine koristi????



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2005
  • Poruke: 484
  • Gde živiš: Beograd

Nemam licna iskustva... znam da se u enterprise paketu moze cak kupiti samo skoljka a onda da stavljas engine koje hoces (tj. koji mogu)

a ima i svoj prilicno solidan engine



offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

najbolje da moze samo skoljka ? COOL jel ima neki trial enterprise (i da u tom trialu mogu da se bacaju engini ?

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2005
  • Poruke: 484
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

... pa vidi sam sta ima Smile

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

ok thanks F-Secure man....

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 222

Microsoft ih je kupio (ili planira, nisam siguran dokle se doslo), sto znaci da vrede.

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

ali naslov teme je super Smile "JER Sybary dobar?" Razz

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 705 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 5 sakrivenih i 623 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: annon, Atomski čoban, awathorn, bankulen, Bbbggg1979, bbogdan, Bobanzd, bobor, bojanM84, Bombarder, Bombona, Boris BM, Borkanović, BORUTUS, BSD, Bumbo, cakija, cifra, coaaco, CORDEIRO, crazydkure, Despot Đurađ, Djota1, Dorcolac, Džekson, Feller, FOX, g_g, Glavonja049, Goran 0000, gorankuba, Hans Gajger, HrcAk47, Ivoo, Jager715510, komenski, ladro, Laluvr, luka35, m94j, Marko00, medaTT, MGBRBG, Milanče222, Miler88, miljannis, MILO-VAN, Milos ZA, Mis uz pusku, Mićko, Mldo, momcilob55, mrgud2025, nemkea71, Nomica, raster12, Rok A Bit, Rupert, S-G, sale76, Shilok, Sky diver 29, Slingshot, Sone0883, Srky Boy, stingD, t.mile, tajvankanasta, tooljan, Tumansky, vazduh, VekiJ, vladom6, xAlex2, ZetaMan, ziggga, Zorge