|
Poslao: 01 Maj 2008 06:09
|
offline
- favis
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 01 Maj 2008
- Poruke: 3
|
Molim vas pomozite mi!
Mucim se sa rootkitom vec dosta dugo i ovde sam pronasla uputstvo kako se uklanja virus...medjutim imam jedan problem...Nisam nasla ni jedan crveni Process niti jedan crveni unos kad kliknem tab Win32 services ali u SSDT ih imam 11 na koje kad kliknem desnim tasterom mi daje samo opciju refresh!
Tako da ne mogu dalje da pratim uputsvo! Ima li iko ideju sta bih mogla sa tim da uradim???
Hvala unapred...svaka pomoc bi mi dobrodosla
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2008 09:18
|
offline
- dr_Bora

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 24 Jul 2007
- Poruke: 12280
- Gde živiš: Höganäs, SE
|
Zašto misliš, tj. kako znaš da imaš rootkit?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2008 16:33
|
offline
- favis
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 01 Maj 2008
- Poruke: 3
|
pa kad god upalim komp AVG mi prijavljuje roootkit koji mi je kao usao u system! a da ne pricam o tome sto neke particije ne mogu da otvorim uopste!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Maj 2008 17:23
|
offline
- diarno

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 15 Jun 2007
- Poruke: 5572
|
E pa to je druga stvar
Imas temu za takve prbleme ovde
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ali pre toga procitaj ovo
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 01 Maj 2008 17:23
A da nisi mozda zapamtila sta ti prijavljuje...? Zanima me cisto informativno....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Maj 2008 15:51
|
offline
- favis
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 01 Maj 2008
- Poruke: 3
|
nisam...zapisacu danas u toku dana kad budem ponovo palila pa cu ti napisati!
hvala...moram da procesljam to dobro... mada nisam bas neki strucnjak za kompijutere al bar znam sta smem a sta ne smem da cackam :-)
Dopuna: 02 Maj 2008 15:51
file name: MBR:\\.\PHYSICALDRIVEO
i onda mi lepo dole napise da je Rootkit hidden file!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Maj 2008 16:18
|
offline
- diarno

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 15 Jun 2007
- Poruke: 5572
|
Kao sto rekoh...Pozzz
diarno ::Imas temu za takve probleme ovde
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ali pre toga procitaj ovo
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|