Sta je najbolje ?

2

Sta je najbolje ?

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Ovo je vec druga ovakva tema u poslednjih nedelju dana, pa necemo valjda svakome posebno objasnjavati da li mu je ok zastita na kompu?Odgovori se stalno ponavljaju.Treba malo pogledati starije teme...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Mislim da ti je najbolja zaštita da izvučes kabl iz modema, ili da instaliras Linux! Šalim se, naravno! Treba ti neki Firewall, bez njega se ne izlazi na mrežu, a koji ceš da koristiš, sam odluči!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

^next^ i SSpin su ti dali odgovor koji bih ti i ja dao, a to je dovoljno da ovaj topic zakljucam. Ukoliko budes imao konkretna problem sa nekim konkretnim softverom za zastitu (firewall, AV,...), onda mozes otvoriti topic, a teme tipa "sta mi preporucujete" su vec nekoliko puta postovane na forumu i uzaludno je da se takvi topici iznova i iznova otvaraju

Kljuc.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1124 korisnika na forumu :: 108 registrovanih, 12 sakrivenih i 1004 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, AC-DC, aleksmajstor, amonsrb, Apok, Arsenije, Aster Blistok, bankulen, bavar357, berste23, Betta, bobo85, bobomicek, bojan_t, Boris90, brandža84, BSD, cenejac111, Chainsaw, Cicumile, Colt D, Crazzer, crnogorac, darkojbn, DeerHunter, Denaya, djuradj, Dorcolac, dradex, draganca, Duce, Dvojac005, Flanker-G, Gall, General63, Georgius, ghoost, Great White, Grebostrek, GUARIN, Ilija84, Incognito, Ivoo, jalos, Jester, kaisarevic1, kljift, koneks, konstruktor, Krin, krkalon, Kukuc, laganini123, Laluvr, LjutaGuja, MarijaC84, Marko00, marsi, Michellefromrezistance, MIKIDR, Milan A. Nikolic, milanpb, milimoj, Mitch22, Mrav Obrad, nerislav2025, nixos, Nole, nuke92, omen, ozzy, Panter, pein, Prečanin30, Prometeus, Pururin, Redred, sabros, shlauf, ShtagodShtagod, Smiljkovich, sony771, StalniPromatrač, stingD, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, they live, Topaz9, vaci, vasa.93, vathra, vazduh, Viceroy, VJ, Vlada76, vojnik švejk, volimpivuvolimrakiju, Vrač, vrgudinac, WELJKO, zivojin32, Zmajac, Zrcalo, zule2, ZZZ, |_MeD_|, Žrnov, 800077