Kav i Spybot S&D

3

Kav i Spybot S&D

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 609
  • Gde živiš: Springfild

Teatimer mi više nije ni važan.Isključio sam ga potpuno,tako da mi je Spybot samo on-demand.Njegovu funkciju sad je preuzeo ZA 6 pošto ima OS firewall,mada sa Operom do sad ništa nisam zakačio.
Kav radi svoj posao to mi je najvažnije.
Pozdrav Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1458 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 7 sakrivenih i 1372 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alke12, arezina, bankulen, bobo85, Bosnjo, Buzdovan, Centauro, Cirkon, coaa, cole77, dejan1972, Deki Duga Devetka, Dimitrije Paunovic, DJUNTA, Duh sa sekirom, dusan.l, Džekson, EVIDENTICAR, feanor, galico, glados, goran.vvv, Gradjanin, hooraay, howyesno, Ikica977, IQ116, Jeremiah, K-1A, Kajzer Soze, kib, Klonfer83, Laki71, LostInSpaceandTime, Lošmi, Lucije Kvint, luka35, madza, MarijaC84, mat, MB120mm, mercedesamg, mikrimaus, milenko crazy north, MiloradKomadic, minke, nemkea71, nenad81, neutrino, Nikoletina Bursac, Orc, ozzy, pera bager, precan, Prometeus, Pururin, rovac, S.Palestinac, samp1389, Shilok, ShtagodShtagod, SirOliver, Skaki82, Sky diver 29, SKYLINE, sonico, trutcina, ujke, Velizar Laro, Vlad000, Vlada78, vrgudinac, vuksa72, wolverined4, zajcev1, Zimbabwe, Zmaj Tolak, 79693