|
Poslao: 18 Nov 2007 23:19
|
offline
- Vlaky

- Građanin
- Pridružio: 28 Nov 2005
- Poruke: 162
- Gde živiš: Kraguj City
|
Da zaista, sem bubasvaba i pacova sve ostale zivotinjske vrste su izuzetno ugrozene.
Davno (mislim u "Politikinom Zabavniku") sam procitao da se svakog dana istrebi jedna (mozda cak i vise) zivotinjskih vrsta.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 19 Nov 2007 00:47
|
offline
- Stane
- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2004
- Poruke: 3590
- Gde živiš: Niš
|
Skočio im broj u zadnjih dvadeset godina... jer je zabrana lova pomogla.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Nov 2007 21:10
|
offline
- Pridružio: 26 Feb 2006
- Poruke: 217
|
Baš bi bilo interesantno kad bi neko organizovao lov na kitolovce... Pa da i oni vide stvari iz drugog ugla
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Nov 2007 22:26
|
|
|
Peca ::Leggy ::Ima ih desetine hiljada?
i nas ljudi ima par milijardi, pa nije dozvoiljen lov na ljude...
nije jos... polako
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Nov 2007 20:44
|
|
|
Vlaky ::Ih ti mali zuti...
Zaista mi nije jasno da u jednoj tako tehnoloski razvijenoj zemlji postoji potreba za kitolovstvom.
Cini mi se da su silna dostignuca u domenu tehnologija na neki nacin dehumanizovala japansko drustvo...
jedu ih.. oni sve zivo jedu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Nov 2007 09:42
|
offline
- Leggy

- The King
- Pridružio: 18 Dec 2003
- Poruke: 7953
- Gde živiš: Graceland
|
Ja se samo pitam kako bi Srbi postupili da se svinje proglase za ugrozene i neko pokusa da zabrani ubijanje svinja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2007 20:29
|
offline
- Plavi leptirić
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 23 Nov 2007
- Poruke: 12
- Gde živiš: Beograd
|
Svinje su domace zivotinje i nazalost covek je uzgajajuci ih stekao neku kontrolu nad njihovim brojem.Daleko od toga da to opravdavam vec samo zelim da istaknem,kao sto je neko to vec jako lepo objasnio, da su zivotinje u prirodi mnogo osetljivije i podloznije izumiranju,dovoljno im je par stvari narusiti a o lovu da i ne govorim.
Da li se ovo moze nazvati lov na kitolovce?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|