Blog korisnika ExoduS
| Moj omiljeni glumac - Robert De Niro | |
|---|---|
| 22 Okt 2006 10:33 | Idi na vrh |
| Bas sam pre neki dan razmisljao ko mi je omiljeni glumac i na kraju svatio da je to ipak bez premca Robert De Niro.
Retko koji glumac je glumio u toliko dobrih filmova. Retko ko je imao tako raznovrsne uloge kao sto je imao Robert De Niro, i nijedan od glumaca ne ostavlja impresiju kao sto to De Niro radi. Recimo film Mean Streets gde je De Niro glumio Johnny Boy-a. IZVANREDNO!!! Ne znam koliko vas je gledalo ovaj film, ali samo zapazite kako je De Niro odradio one dijaloge sa Charlijem. Onaj ludi, psiho osmeh posle svake recenice. Ma prosto brilijantno. Onda sledi dokaz beskrajnog talenta ovog glumca. Odlicno odradjena uloga Vita Korleonea u Kum dvojci... Onda dolazi po mom misljenju najbolja uloga De Nira do dan danas. Jake La Motta u Ragging Bull. Izvanredno, nezaboravno, neponovljivo i nenadmasno!!! Retko koji glumac je odradio svoju ulogu toliko dobro koliko je De Niro dobro odglumio sampiona u polu-teskoj kategoriji. De Niro KRALJU! |
|
| Znaci Amerika i Amerikanci me ponekad mnogo smore. | |
|---|---|
| 07 Okt 2006 12:56 | Idi na vrh |
| Ovo ce biti blog gde cu ja pisati kako me Ameri i Amerika ponekad smore.
Nece ovo biti blog gde cu ja mrzeti Ameriku i Amerikance... Ne mrzim apsolutno nikog. Bice vise blog gde cu naglasati stvari koje ne volim. Evo pocecu ovo jednom debilnom pricom koja je inspirasala ovu temu. 1. Dakle cuo ja da se na mom koledzu pojavio sto za stoni tenis i posto ja volim igrati stoni tenis, reko ajd da se oprobam... Dodjoh ja u "student centar" gde je lociran taj novi sto sa novim reketima i vidim lep/solidan sto i vidim ovakve rekete: http://www.brice612.com/images/ping%20pong%20index%20.jpg Loptice jos gore. Neke lagane, mekane, koje kad puknes lete kao baloni. Ja naravno poceo gubiti jer nisam navikao da igram stoni tenis daskama vec reketima. I nisam navikao da mi loptica menja pravac osamnaest puta dok predje preko mrezice. Dobro... reko aj ja njima da kazem kakav sam stoni tenis ja igrao. Skino im ja sa neta detaljne slike Julinih (Joola) reketa i butterfly-ovih... I pokazao im... I oni poceli mene da smaraju kako je to pro, kako je to neki drugi sport, kako ovo, kako ono. Reko ok, necu da se svadjam sa ljudima sto ne znaju sta je pravi stoni tonis. I tako... ja se obradovo stonom tenisu i ubrzo se razocarao 2. Zapocne pricu jedan kolega sa koledza o tome kako su ga zvali nazad u armiju i kako ih je on slatko odjebo. Zanimljiva neka prica i ja se tu umesao i spomenuo da je u Srbiji svaki muskarac duzan da odsluzi vojni rok i odjednom se ubaci u razgovor neki treci lik sa pitanjem upucenom meni "zasto vi uopste i imate vojsku, koji ce vam? ionako kad bi vas neko napao ne bi mogli da se odbranite jer ste suvise mali". Ja kad nisam puko. Ono iskuliroa sam. Uff a tako sam slatko hteo da ga isprovizam, al nisam imao hrabrosti. |
|
| E evo i ja da smorim sa jednom anketom!!! | |
|---|---|
| 19 Sep 2006 03:06 | Idi na vrh |
| Koga smaraju tiringerovi anketni blogovi?
MENE!!! |
|
| Neurednost i aljkavost | |
|---|---|
| 13 Sep 2006 14:49 | Idi na vrh |
| Pripadam u grupu ljudi sto su aljkavi i neuredni, i ta moja aljkavost i neurednost se vidi svuda...
Pre sam mislio da aljkavost i neurednost ima veze samo sa organizovanju fizickih stvari, ali sam se uverio da nije tako. Od prvog razreda osnove sam aljkav. Secam se recimo domacih zadataka iz prvog razreda i ocenjivanja ucitelja "5, ali aljkavo" i tako na 90% domacih. Rukopis mi je katastrofa, tako da me danasnja tehnologija spasila! Ja ne znam sta bih bez majkrosoft vorda ili pak openofisa. Scena iz srednje skole. Dobijem keca jer je profesora mrzelo da cita sta sam pisao (aj da priznam, nije mogao da procita sta sam napisao)... Posle sam sve kontrolne zadatke kod tog profesora pisao stampanim slovima i onako polako i pedantno (ali to je za mene bio extra trud, nimalo lepo se nisam osecao). E sad moja aljkavost se prenosi i na sledece stvari: U sobi imam dva kompa, router, i 5.1 surround sistem (wired/zicani). To mu dodje da u mojoj sobi imam mnogo kablova i da bi to na nesto licilo, kablovi trebaju biti organizovani. Medjutim jok. Kablovi su povezani hvala Bogu gde koji treba, ali nisu vezani, nisu motani (pa onda zalepljeni ili vezani) vec onako stoje tamo kao pokidana paukova mreza. Sto mi je neuredan. Flashe, CD-ovi, koverte, kljucevi... Sve to na radnom stolu (sad se sigurno pitate kako se moze raditi za takvim stolom). Podaci na hdd-u su haos. Samo muzika je donekle sredjena, a sve ostalo je u kompletnom hausu. Da nema "search engine-a", ja bih rikno. Moji programi, bilo manji, bilo veci su takodje neuredni. Komentare skoro i da ne pisem, a i one sto napisem tesko su razumljivi bilo kom osim mene. Da li cu ostati neuredan? Svakako. Znaci pogeldao sam sobu i svatio da je u totalnom neredu i umesto da uzmem da sredim sobu, ja napisem blog o tome. :/ |
|
| Borba protiv piraterije se zaostrava... | |
|---|---|
| 29 Avg 2006 00:45 | Idi na vrh |
| ... Barem meni to tako izgleda.
Koristim torrent vec sigurno pune dve godine i skinuo sam do sad preko 1000 stvari putem ovog "protokola". Medjutim na 1001om torrent-u desilo se ovo: Ovo je btw email od provajdera: Citat:From: "Comcast Network Abuse" <abuse-noreply@comcast.net> [Add to Address Book] To: "Comcast Internet Subscriber" <xxxxxx@comcast.net> Subject: Notice of Claim of Copyright Infringement. Date: 28. avgust 2006 7:12:58 Citat:Notice of Action under the Digital Millennium Copyright Act Abuse Incident Number: NA0000001849XXX Report Date/Time: Sun, 27 Aug 2006 09:06:36 -0700 IME PREZIME ULICA BROJ GRAD, STATE, POSTANSKI BROJ Dear Comcast High-Speed Internet Subscriber: Comcast has received a notification by a copyright owner, or its authorized agent, reporting an alleged infringement of one or more copyrighted works made on or over Comcast's High-Speed Internet service (the 'Service'). The copyright owner has identified the Internet Protocol ('IP') address associated with your Service account at the time as the source of the infringing works. The works identified by the copyright owner in its notification are listed below. Comcast reminds you that use of the Service (or any part of the Service) in any manner that constitutes an infringement of any copyrighted work is a violation of Comcast's Acceptable Use Policy and may result in the suspension or termination of your Service account. If you have any questions regarding this notice, you may direct them to Comcast in writing by sending a letter or e-mail to: Comcast Legal Response Center Comcast Cable Communications, LLC 650 Centerton Road Moorestown, NJ 08057 U.S.A. Phone: (856) 317-7272 Fax: (856) 317-7319 E-mail: dmca@comcast.net For more information regarding Comcast's copyright infringement policy, procedures, and contact information, please read our Acceptable Use Policy by clicking on the Terms of Service link at http://www.comcast.net. Sincerely, Comcast Legal Response Center Copyright work(s) identified in the notification of claimed infringement: Title: 21 Grams Infringement Source: BitTorrent Initial Infringement Timestamp: 27 Aug 2006 16:00:19 GMT Recent Infringment Timestamp: 27 Aug 2006 16:00:19 GMT Infringer Username: Infringing Filename: 21 Grams (2003) [ENG] [DVDrip].divx.avi/21 Grams (2003) [ENG] [DVDrip].divx.avi Infringing Filesize: 719599616 Infringers IP Address: 71.233.XXX.XXX Infringers DNS Name: c-71-233-XXX-XXX.hsd1.ma.comcast.net Infringing URL: http://www.torrentbox.com/download.php/15116/21%20Grams%20%282003%29%20%5BENG%5D %20%5BDVDrip%5D.divx.avi.torrent |
|
| Posle 4 godine dolazim u Srbiju | |
|---|---|
| 05 Maj 2006 19:48 | Idi na vrh |
| E da tako je. Pre 4 godine sam dosao u USA i eto konacno nasao malo vremena da skoknem do Srbije na dva meseca. E kad sam otisao imao sam samo 16 godina i sad kad se vratim imam osecaj da ce sve biti drugacije nego kad sam otisao. Ono svi ortaci porasli(to jest odrasli), devojke iz kraja sto su bile devojcice su sigurno vec devojke... Wow.
Sve se nesto lomi u meni. Jedan dan mislim kako ce da bude do jaja, drugi dan mislim kako cu se smoriti i tako svaki dan. Jedva cekam taj 19. Jun pa da se uverim sta ce ustvari biti. Bas sam pricao sa jednim od boljih ortaka pre neki dan i kaze on meni "sad kad se vratis, doziveces veci kulturni shok, nego sto si doziveo kad si otisao u Ameriku". Moguce moguce... 1 godina ume biti razlika, ali 4 sigurno jeste drasticna razlika. Ono sto me me muci najvise je to da su mi ortaci skroz zastranili. Poceli da se loze na hip hop, narodnjake, tehno. Poceli da glume neke pozere, a ja... Ne znam koliko cete mi verovati (ni sam sebi neverujem) ostao skoro isti. Konzumiram istu muziku ko i pre 4 godine, mrzim izlazke na mesta gde ima puno ljudi (osim koncerata naravno). Imam osecaj da cu morati opet da se adaptiram, i da ce mi tih 2 meseca proci u adaptaciji... Hahahaa koji sam pesimista. |
|
| Omiljeni ex-yu rok bend | |
|---|---|
| 23 Jul 2005 07:16 | Idi na vrh |
| Neki tvrde da smo imali jaku rok scenu, neki pak tvrde da to uopste nije tacno i da su mnoge drzave daleko bile dalje ispred nas, a ne samo Engleska.
Za vas sto ste slusali ili i dalje slusate domaci stariji rok, koji vam je omiljen/najdrazi bend? Koji bend je imao najvise uticaja na vasu licnost, ponasanje, drzanje i razmisljanje? Moj najdrazi bend je Azra. Jednom davno na jednom radiu cuo sam pesmu "Andjeli" od Azre i od tada nisam prestao da je slusam iako danas slusam mnogo zescu i brzu muziku (metal). Odma posle Azre tu je EKV, Milan je svojim radom promenio lice muzike kod nas. Posle ova dva benda gotivim jos Partibrejkerse, Divlje Jagode, Bjesovi, svakako raniji radovi Riblje Corbe, Leb i Sol i Smak... |
|







