Plazma jagode

Plazma jagode

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2006
  • Poruke: 60
  • Gde živiš: Beograd

2 kutije mlevene plazme
4 esencije jagode
500g shecera u prahu
1-2 jaja
crvena boja za kolace
zelena boja za kolace
puter

Pomesati plazmu, puter i jaja, pa ruke u vanglu i messi. Kad se dobije relativno ujednacena masa, izdvojiti jednu supenu kasiku i u ostatak dodati secer, esencije i crvenu boju za kolace (naravno, mozete sve zajedno da stavite odjednom ali nekako je lakse ako ide postepeno) pa messi jos malo.
U izdvojenu masu dodati zelenu boju.
Crvenu masu oblikovati da lici na jagode pa staviti u friz da odstoji 30-45 minuta. Zelenu masu oblikovati u listice ili peteljke pa dodati na 'jagode' kada se ohlade i malo stvrdnu.


Ista fora moze da se uradi i sa esencijom od visnje.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • life  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Feb 2006
  • Poruke: 1307

e ovo moram da pravim Smile mali mi obozava plazmu a uskoro mu je i rodjos thanks
jel su to dve kutije od 150 gr plazme?ili...



offline
  • Pridružio: 11 Sep 2006
  • Poruke: 60
  • Gde živiš: Beograd

Uf...ja kupim one kutije sa unapred samlevenom plazmom. Ja mislim da ima samo jedna vrsta takvih..

offline
  • life  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Feb 2006
  • Poruke: 1307

kvasaclimited ::Uf...ja kupim one kutije sa unapred samlevenom plazmom. Ja mislim da ima samo jedna vrsta takvih..
Verovatno je to 2x150gr ima od 300gr.
Zagrljaj

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1048 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 6 sakrivenih i 1001 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bokiboks, Boris90, ccoogg123, DPera, DragoslavS, dushan, Džordžino, esx66, FileFinder, hooraay, hyla, Ivica1102, JOntra, Još malo pa deda, Kaplar2, Kibice, Kubovac, ladro, laganini123, laki_bb, ljuba, Luka Blažević, maiden6657, mercedesamg, milanovic, mrvica78, naki011, Nobunaga, ozzy, Pohovani_00, prashinar, royst33, Srle993, Sumadija34, VJ, x9, zeo, Zerajic, zlaya011, žeks62, 1107