Misljenje o ANTIVIR-u

1

Misljenje o ANTIVIR-u

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

Recite mi vase misljenje o Antivir-u ako ga je neko probao posto nisam video da ga neko pominje. Ja mislim da nije bas najbolji, ali da cujem Vas



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

ja ga koristio, ali se povremeno blokirao tokom skena... mislim da je to ispravljeno u novim verzijama...

ipak, ja bih preporucio avast home edition Smile



offline
  • Pridružio: 28 Okt 2004
  • Poruke: 134

Ja sam ga koristio, ali nisam primetio da ima e-mail scan... Mozda nisam dobro video? Inace je sasvim ok.

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Ja sam cuo da je mali,brz efikasan,a uzgred nisam ga probao.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

ovo je odlican free av... malo sam se istripova prvo ali sad je sve ok./... Ok zbog toga sto je free ne poseduje E-Mail scaner ali sta sad ... Nista nije savrseno ... Inace AntiVir je jedan od majmanje zahtevnih AV-ova (prema mojem iskustvu u koriscenju AV-ova najnezahtevniji su AntiVir, F Prot, NOD32) i scan mu je brz... Ok Mozda ste navikli da kao kod nekih AV-ova vidite hiljade i hiljade skeniranih Filesa ali kod AntiVira to necete videti (sto ne znaci da vas manje stiti)... Ima srednja podesavanja ali zato u tim podesavanjima mozete lepo podesite AntiVir (koliko je to moguce)... A specijalno za KAV-ovce ce biti da cuju da u AntiViru imate mogucnost da izaberete zvuk koji vas obavestava o nadjenom virusu tako da i dalje mozete da koljete svinje (Very HappyVery HappyVery Happy) ... Salu na stranu da nastavi sa mojim smornim opisom AnitVira : ima mnogo ruzan Interfejs (sto ni nije bitno) ... U personal verziji ne postoji izbor izmedju profila (pro verzija AntiVira to ima) tako da ce podesavanja uvek biti ista za sve korisnike... Inace pri on demand sceniranju ima mogucnost da izabete kolki ce biti prioritet Scan-a ... Naravno poseduje heuristiku i skeniranje unutar arhiva Wink ... I poslednje Ima strasan njuh za JOKE programe tako da ako imate pun **rac malih igrica i zajebancija onda oprez pri skeniranju (meni je nasao 2 filesa koja sam drzao duze od 2 godine na kompu (ali nikakva opasnost ne vreba iz njih da se razumemo))... ZNaci da sumiramo:
-Brz
-Ne zahtevan
-Sa dobrom detekcijom zlonamernih programa
-Real time Scan (koji se moze detaljno podesiti ... Na max podesavanjima ne koci uopste)
-Nema E-mail scaniranje
-Heuristika
-Odlicna detekcija JOKE programa
-Kontrola Dialer-a
-Redovan update
-brz on demand scan
-------------------------------------
Sta ces vise od free AntiVirusa?
100% Preporuka necete se pokajati
@ZoNi
Probaj najnoviju verziju AntiVira mozda se nece bagovati (imas link dole)

offline
  • Feky 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Senta

I ja sam koristio taj program i to verziju AntiVir 6.0 Pro i meni se vise svidja Avast! Home 4.6.Mislim da je Avast! bolji,ali to ne znaci da je ovaj los.Ja sam AntiVir preporucio bratu,a imam jednog druga koji vodi jednu PC igraonicu i tamo je cela LAN mreza od 7 kompjutera zasticena sa AntiVir-om.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

nova poboljsana verzija:
Program-Release: 6.32.00.5

sredjen je problem oko velikog updatea tako sto su napravili vise manjih updatea...

Beta test for PersonalEdition incrementally update is finished

Since the 19th of October 2005 the new IVDF version of the PersonalEdition products is available. IVDF is for "incrementally VDF update" which is a new technology to speed up the updates of the virus definition and therefore to provide more security for the computer. Therewith, the beta test for this new product is finished. We are grateful for all the efforts of the beta tester!

One urgent note for all the tester who still use the IVDF-beta version of the PersonalEdition Classic Windows Please uninstall the program version before you install the new release version which is IVDF able.


znaci vise nije beta Very Happy


link:
http://downloads.planetmirror.com/pub/majorgeeks/antivirus/avwinsfx.exe
mozete odmah u DL program da kopirate link Wink

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Gondor

Ma ljudi,Antivir je Svabo napravio.Ne moze da ne bude dobar.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

btw da dodam:
ona fora sa updateom zaista radi... Znaci odusevio sam se kad sam video da je najnoviji update 10kb Very Happy... A sledeci je bio isto toliko... Znaci da se zna nova fora Nemaca radi i to dobro Wink

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Gondor

A osim toga,postoji jedna mala razlika izmedju antivira i KAV-a,jedan se placa a drugi ne.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1038 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 9 sakrivenih i 987 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AF-1, airsuba, amaterSRB, bojank, bojcistv, Boris BM, CikaKURE, DonRumataEstorski, draganl, FOX, Georgius, HogarStrashni, hooraay, HrcAk47, ILGromovnik, Ilija Cvorovic, JOntra, Karla, Krvava Devetka, Kvazar, kybonacci, ladro, Lieutenant, Luka Blažević, MB120mm, milenko crazy north, Milometer, nemkea71, nick79, nuke92, Parker, pein, pera bager, raptorsi, Ripanjac, sasa87, Sirius, sovanova95, Srle993, stegonosa, vukovi