WTC 9/11 - razotkrivene laži

1

WTC 9/11 - razotkrivene laži

offline
  • Pridružio: 14 Sep 2003
  • Poruke: 124

Svedočenja policajaca i vatrogasaca iz NY da su videli i čuli seriju dodatnih eksplozija koje su srušile tornjeve, snimak CNN na kome se vidi eksplozija treće zgrade pored WTC. Snimci koji pokazuju da nikakav avion nije pao na Pentagon itd, itd.

Ima 105 mb.


fourwinds10.com/news/08-media/A-audio-v.....e_Site.zip


Ovde je kraća verzija samo o Pentagonu

galaksija.com/pentagon_sc.swf

Ima oko 3mb.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

Zanimljivo,..
Pocinjem odma da skidam.



offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

neverovatno!!! zao mi je shto ce retko ko ovo da pogleda shto zbog velicine fajla shto zbog nezainteresovanosti za ceo dogadjaj...ali pocinjem da verujem da su sami sebe napali iz mnogo razloga...odlican dokumentarac!

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 646

Jooj sto bih volela da to mogu da pogledam, ali "pretesko" je za moju konekciju Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

jessica ::Jooj sto bih volela da to mogu da pogledam, ali "pretesko" je za moju konekciju Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
bruka je film!!! pokushaj onda da ga nadjesh na cd-u

offline
  • CHE 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 19 Sep 2004
  • Poruke: 443
  • Gde živiš: tu i tamo...

Samo da mastam da skinem 105 MB... Ali i Farenhajt je prilicno iskustvo

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 646

Still, film svi imaju, ali nisam cula da neko ovo ima... Bebee Dol Bar zasad.

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Uuuu.... 105 MB... Mogu samo da sanjam do sledeceg petka dok ne odem kuci da se dokopam Wirelessa Smile

offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

jessica ::Still, film svi imaju, ali nisam cula da neko ovo ima... Bebee Dol Bar zasad.
mislish svi imaju fahrenheit??? ovo je bolje!

stvarno pocinjem da razmishljam da su ameri sami sebe napali...znam da zvuci glupo al zavere su to Laughing tj trazili su razlog da napadnu avganistan i igrak...koji ih zanimaju (bar po mom mishljenju zbog nafte) nisu imali pravi razlog pa su reshili da urade neshto shto samo teshkom poremecenom i izopacenom umu moze da padne napamet! napali su sami sebe! onaj dokumentarac moze to da potvrdi! bar da pocnete da razmishljate o tome!!!!!! rado bi ovo narezao i poslao svima koji bi hteli da pogledaju film a nisu u mogucnosti...

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Nisam pogledao, ali predpostavljam da se govori o trgovinskom centru u njujorku i napadu terorista.
Ja sam jos dosta davno cuo da je to mozda namerno organizovano. Evo zasto:
Te kule su bile sa greskama (nisam bas upucen koje su to greske) i jednostavno napali teroristi, i dobijaju se pare od osiguranja, a njima porusena zgrada (za Dz) sa greskom koju ce da naprave bez greske, moderniju u bolju za te pare od osiguranja....
Dobijaju narodnu podrsku za rat u avganistanu, iraku i protiv muslimanskog sveta, koji lezi na nafti (crnom zlatu) Trose rakete kojima vek trajanja istice, vojna industrija pravi nove, posao cveta, lova na sve strane......

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 679 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 3 sakrivenih i 662 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, ALBION101, bobomicek, drimer, esx66, Kruger, Lazarus, minmatar34957, mrav pesadinac, nick79, suton, vasa.93, VP6919, 125