AntiVirenKit2005

AntiVirenKit2005

offline
  • 001 
  • Građanin
  • Pridružio: 12 Jan 2005
  • Poruke: 157

Jel probao mozda neko ovaj antivirus program koji mnogi hvale na nekim forumima,ako je kakvo mu je misljenje.

Evo linka na nemackom gde ga se moze skinuti i besplatno koristiti 30 dana .

gdata.de/trade/productview/472/3/



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • aloe  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 01 Nov 2004
  • Poruke: 1270
  • Gde živiš: Beograd

prvo sto mi je zapalo za oko jeste da je 53 mb Very Happy
tako da nisam ni uspeo da ga skinem i probam. ali mislim da nije los AV



offline
  • Pridružio: 28 Okt 2004
  • Poruke: 134

Nije los, bar kako ga ocenjuju (doduse Nemci, ali mislim i da ne postoji verzija na drugom jeziku sem nemackog). Ima i koristi dva scan enginea, KAV-ov i svoj. Ja verujem da je to dobra kombinacija, GData je velika firma...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1075 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 9 sakrivenih i 1015 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., arsa, Ben Roj, brundo65, dankisha, darkangel, Dimitrise93, djboj, Djokislav, Doca, DonRumataEstorski, Dorcolac, dragoljub11987, DragoslavS, Fog of War, Frunze, Georgius, glada, ikan, ivan979, kljift, Krusarac, kunktator, kybonacci, ljuba, lord sir giga, LUDI, Luka Blažević, Marko.anticc, marsovac 2, mercedesamg, milenko crazy north, nebkv, nemkea71, Neretva, Parker, Romibrat, savaskytec, Shinobi, slonic_tonic, Smajser, Srky Boy, Steeeefan, Stoilkovic, tmanda323, uruk, Vatreni Zmaj, VJ, Vlad000, zixmix, zlaya011