Windows Media Player save materijal sa net-a

Windows Media Player save materijal sa net-a

offline
  • aloe  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 01 Nov 2004
  • Poruke: 1270
  • Gde živiš: Beograd

dali neko zna kako sa Windows Media Player 10 i Real Player da film koji pustam online preko neta snimam direktno na hard disk. sta mi je potrebno?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Mislis da ti recimo film neki ide preko browser-a, pa hoces to da sacuvas ?



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Google ili softpedia, pa potrazis Stream ripper-e. Ja imam neki za Windows Media, i imam za internet radio, ali ih nisam koristio odavno tako da sam pozaboravio imena.

U linuxu je jako jednostavno ako koristis mplayer plugin za Mozillu, on ti sam ponudi Save Stream.

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

a ako koristis Maxthon, imas dva plugina koji to rade (ViewPage i SaveMedia)

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 219

probaj Net Transport.

www.pctv.com/downloads

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2005
  • Poruke: 720
  • Gde živiš: Beograd

@synestetic
dao si pogresan link. nije pctv.com nego pctv.rs...
Program je na linku:
http://www.pctv.rs/download/index.html

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2005
  • Poruke: 23
  • Gde živiš: Zemun

synestetic ::probaj Net Transport.

pctv.com/downloads


Zar Net Transport nije obican Download Manager? Preko njega daunlodujem muziku sa sajtova.Koliko ja znam ne moze da se snima muzika sa radija,a ako postoji neka fora slobodno reci.

offline
  • Civil Works Team Leader @ IKEA Centres Russia
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7912
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Da ne otvaram novu temu, posto je problem relativno slican: juce ubacim audio CD u komp i pustim ga kroz Windows MP 10, pusta ga normalno, ali ne prepoznaje album (pise Unknown Album - Unknown Artist, pesme su Track 01 na dalje itd...). OK, nisam pustao taj cd na kompu od kad sam promenio sistem, hajd' da uradim Get Album Info... Uradim ja to, prepozna album i sve pesme, cak i naslovnu stranu, kaze "If the Album info is correct, click Finish to update your Media Library", kliknem na Finish i - nista... I dalje Unknown Album, Track01 itd...

Album je na originalnom CD-u, tako da nije u tome problem...

Zasto mi ne pamti podatke za CDDB? Sad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1103 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 9 sakrivenih i 1059 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, babaroga, BlekMen, celik, darkangel, dragoljub11987, Fabius, Frunze, hologram, JOntra, Karla, krkalon, ladro, laurusri, Leonov, Luka Blažević, milanovic, milenko crazy north, milutin134, MiroslavD, nemkea71, novator, pein, Singidunumac, Sir Budimir, slonic_tonic, Srle993, tmanda323, vladaa012, vladulns, yufighter, Yugol33, zillbg, zziko, Čivi