Reflection

Reflection

offline
  • Pridružio: 17 Jul 2005
  • Poruke: 3097
  • Gde živiš: "Daleko od Negdje"



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Nov 2003
  • Poruke: 1978
  • Gde živiš: na preseku Vremena i Vechnosti

Smile Sad


"Budi ljut kao vatra i tajanstven kao druga strana meseca..."


Why must we all conceal..?

Chudno je to, kako bi svako zheleo da bude prihvacen onakav kakav je zaista, i voljen zbog onoga shto jeste, a opet, ne samo da prihvata da glumi neshto shto nije, vec i drugima namece to kao obavezu...

...i opet dodjemo na to, da je svet samo jedna velika pozornica, u kojoj glumci povremeno menjaju uloge...

...a neki se bore i sa sopstvenom plejadom likova, u onom malom, a beskrajno velikom, unutrashnjem pozorishtu...

"There's a heart that must be free to fly..."



offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Ella ::Now I see,
If I wear a mask,
I can fool the world,
but I cannot fool my heart.


Lepa pesmica, bas se uklapa uz film.

offline
  • Pridružio: 17 Jul 2005
  • Poruke: 3097
  • Gde živiš: "Daleko od Negdje"

Meni jako draga pjesma zbog poruke koju nosi u sebi.
A koliko sam puta pozeljela da me neko vidi bas onakvu kakva jesam a ne masku koju sam u tom trenutku nosila Sad
I ponekad se pitam, da li je to "maskiranje" odgovorno za deep ... trouble that I am in right now, ali onda se sjetim da me niko nije tjerao da se maskiram, mi svi imamo izbore - pitanje je samo koji put izaberemo.

Pretender, thank you for mp3 Smile

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Ella ::Meni jako draga pjesma zbog poruke koju nosi u sebi.
A koliko sam puta pozeljela da me neko vidi bas onakvu kakva jesam a ne masku koju sam u tom trenutku nosila Sad


Evo, upravo je poslah jednom prijatelju u nadi da ce se opametiti i shvatiti neke stvari.
Morao sam prosto da okacim MP3...
It was my pleasure Smile

Black Orchid ::Chudno je to, kako bi svako zheleo da bude prihvacen onakav kakav je zaista, i voljen zbog onoga shto jeste, a opet, ne samo da prihvata da glumi neshto shto nije, vec i drugima namece to kao obavezu...

...i opet dodjemo na to, da je svet samo jedna velika pozornica, u kojoj glumci povremeno menjaju uloge...

...a neki se bore i sa sopstvenom plejadom likova, u onom malom, a beskrajno velikom, unutrashnjem pozorishtu...

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2005
  • Poruke: 407
  • Gde živiš: Under the sea...

Pesma jeste super ali se meni ipak vise svidja verzija iz samog crtanog filma...kad je odpevaju 'pravi' pevaci onda,sta ja znam...nekako izgubi onaj svoj smek...

offline
  • Pridružio: 17 Jul 2005
  • Poruke: 3097
  • Gde živiš: "Daleko od Negdje"

Khm - khm ...

Mala izmjena, promjena, dopuna, obavjestenje ... Very Happy

Ja sam, izgleda, postovala pogresne lirike.
Ove nisu iz crtica.
Blah ...

Ove su iz doticnog animiranog zapisa:


I will never pass for a perfect bride
Or a perfect daughter
Can it be
I'm not meant to play this part?
Now I see
That if I were truly to be myself
I would break my fam'ly's heart

Who is that girl I see
Staring straight
Back at me?
Why is my reflection someone
I don't know?
Somehow I cannot hide
Who I am
Though I've tried
When will my reflection show
Who I am inside?
When will my reflection show
Who I am inside?


P.S. I apologize for any inconvenience, ... if any was cozed by this honest mistake. smešak

offline
  • Pridružio: 02 Mar 2005
  • Poruke: 901

jao meni linkovi ne rade! Smrc...

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 849 korisnika na forumu :: 39 registrovanih, 6 sakrivenih i 804 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Petar, A.R.Chafee.Jr., airsuba, Atomski čoban, babaroga, bojank, ccoogg123, CikaKURE, Dorcolac, FileFinder, HogarStrashni, Karla, Krvava Devetka, loon123, Lord Nem, lord sir giga, Metanoja, milanovic, milenko crazy north, Milometer, Milos ZA, Milos82, MilosKop, Misirac, Motocar, nemkea71, nuke92, Panter, pein, procesor, Sirius, Srle993, stagezin, stegonosa, Stoilkovic, tubular, VitezKoja, Yugol33, |_MeD_|