Outpost 3.0 Pro Firewall AntiSpyware??

1

Outpost 3.0 Pro Firewall AntiSpyware??

offline
  • Pridružio: 02 Apr 2005
  • Poruke: 1516
  • Gde živiš: # :(){ :|:& };:

Interesuje me koliko je dobar ovaj antispyware plugin i kojoj klasi pripada..t.j od 1-10??
thnxx...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 816

Probao sam ga i pravo da ti kazem nisam primetio da se po bilo cemu istice od ostalih AntiSpy progia. Inache koristim samo SpyBot S&D.



offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

outpost je 3.00 u novoj verziji a ne samo plugin,cini mi se...

Dopuna: 09 Nov 2005 11:12

bogami nemam mameru da predjem na ovaj novi outpost.Novi,verzija 3.0,znacajno manji nego prosli ??? sa sve antispyware-om ?

ne radi mi stara konfiguracija iz njega,pokusavam da napravim novu al stalno javlja skeniranja portova....

ne moze ni sam da proveri sa update-om da li je u pitanju final verzija ili ne !

Bruka! Odmah sam se vratio na 2.7 verziju.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Svaka novija verzija Outposta sve vise brljavi, ja sam bio prezadovoljan verzijom 2.5, onda je izasla 2.7, koja mi se sukobljavala sa nekim programima, i sada ova 3.0 skroz pobrljavila...Sve su blizi ZA

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

2.7 je ispravila neke bagove koje je imala 2.5,okej je skroz.2.6 je propast to kazu svi.Pa ne znam sta im bi za ovu novu verziju.valjda su zurili ?!?

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 816

Ne znam sa kojim problemima se vas dvojica bakcete tj. susrecete u 3-ci al meni radi sasvim korektno. Stavise ucitao je stara pravila iz 2.7, nije brljao ni sa jednom od aplikacija (btw s kojim to aplikacijama pravi probleme ?) i tisi je od 2.7 Smile tj. retko kad da nesto prijavi (bude neki port scan i to je to).

offline
  • Pridružio: 08 Okt 2005
  • Poruke: 109
  • Gde živiš: Italy

Isti problem ! Probao 3.0 i vratio se na 2.7 !!!

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Gondor

Probao sam 3-jku i isto nisam imao nikakvih problema.Sa KAV-om se slaze i dalje,a i sa ostalim aplikacijama.Sve sam otvarao najnormalnije.
Jedino sto mislim da nisu imali bas neke potrebe za antispyware modulom,nije me nesto oborio s' nogu.Mozda su se ugledali na Lavasoft koji pored antispyware-a sada pravi i firewall.

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

Kerber ::Ne znam sa kojim problemima se vas dvojica bakcete tj. susrecete u 3-ci al meni radi sasvim korektno. Stavise ucitao je stara pravila iz 2.7, nije brljao ni sa jednom od aplikacija (btw s kojim to aplikacijama pravi probleme ?) i tisi je od 2.7 Smile tj. retko kad da nesto prijavi (bude neki port scan i to je to).

pa nije htela da radi ni sam cistom konfiguracijom,nije htela da ucita staru konf... pa rekao sam citas ?

nije cak moglo da se proveri da li ima update-a ... imao sam valjda final.Samo kako final 3.0 moze imati 4 mb a 2.7 verzija - 6 mb ?

smarali su me port skenovi pa sam na 2.7.Ne moze da se zivi.

a vidim od poboljsanja samo hvale anti spyware i poboljsanje napada iz lan-a,a ni jedno ni drugo mi ne treba.ma cekam ja 3.1 ili 3.2 ako valja.

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 816

Stvarno mi nisi jasan s tim silnim problemima, no dobro jbg razlicite mashine, razlicite windoze Smile razlicito ponasanje istog softwera.
Elem da se vratimo na temu. Iskreno vise poverenja imam u SpyBot; jbg veca baza, veci broj opcija, tea timer itd. Mislim nije da je los plugin, al verujem da ga treba jos doraditi.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 995 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 8 sakrivenih i 933 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AF-1, Andrija357, aramis s, armor, atmel, BlekMen, Bobrock1, Danijel99, Darko001, dekan.m, Denaya, Dimitrise93, djboj, Djokkinen, DonRumataEstorski, draganca, esx66, Georgius, goxin, Grah0, havoc995, ikan, ILGromovnik, Kaplar2, kikisp, kobaja77, ksyyaj, Kubovac, kunktator, kybonacci, laurusri, Lord Nem, Luka Blažević, Marko Marković, mercedesamg, Mercury, mgolub, milenko crazy north, Milos ZA, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, nextyamb, opt1, pein, raso7, raykan, repac, Shinobi, Stoilkovic, t84dar, tacija, Tragač, šumar bk2, 1107