Reklama: Luxor Bone 2 - Ninja!

Reklama: Luxor Bone 2 - Ninja!

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2003
  • Poruke: 972
  • Gde živiš: beograd

thinker presents Wink




Nova reklama iz nase produkcije... (dobro, sad vec mesec dana stara ali nisam imao kad da je objavim..)
anyway..

Luxor bombone, sada sadrze neke pokloncice i priveske vezane za ninja kornjace koje se emituju, pa smo dobili zadatak da napravimo spot koji to ilustruje, sa naravno nasim junakom iz prosle reklame, koji je ovaj put u ulozi ninja kornjaca...

reklama je OVDE , pazite, 11mb!

ja sam animirao sve ninje, a posto je u spotu sve prilicno iseckano, evo nekih mojih testova, i rendera bez rezije (i cut-ova)

donatelo kata

mikelandjelo kata

rafaelo kata

leonardo kata

evo i nekoliko slicica....

dojo
meditacija
mikelandjelo
leonardo

edit - hosting mi trenutno ne radi, bice popravljen uskoro, pa ce i linkovi biti ponovo validni.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Apr 2005
  • Poruke: 244
  • Gde živiš: Belgrade

Znaci EXTRA... Wink
BRAVO...
Nisam skinuo reklamu jer mi je ostalo jos vrlo malo MB za download...
E sada ona reklama sto se vrti na TV je mnogo ubrzana...
Mislim ne vidi se detaljno sve...
Mnogo brzo si menjao kamere,a sve je jako lepo uradjeno, posebno sada kada sam video kate (Mikelandjelo, i Donatelo je po meni najbolje) i slike, to se tamo se na reklami ne vidi...
E pa sada te opet pitam, koliko vam je trebalo vremensi i kolio vas je radilo?
I sta je sledeci projekat, ako nije tajna? Smile



offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

Znaš si znanje nema šta!

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2003
  • Poruke: 972
  • Gde živiš: beograd

hvala...

zbog tih kamera sam i okacio full kate, ja ne radim montazu tako da nisam seckao te kadrove...

radjeno je 2-3 nedelje, 4 ljudi...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1072 korisnika na forumu :: 31 registrovanih, 3 sakrivenih i 1038 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., anbeast, Andrija357, Boris BM, djboj, draganca, dushan, esx66, galerija, janbo, JOntra, kolle.the.kid, krkalon, Kubovac, Leonov, Marko Marković, mercedesamg, Mercury, Milos82, mnn2, nikoladim, Oscar, ozzy, ruger357, stegonosa, Trpe Grozni, vladulns, vukovi, yrraf, zeo, zixmix