World of Warcraft

1

World of Warcraft

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Dec 2004
  • Poruke: 225
  • Gde živiš: Blok 45

Ja se izvinjavam ako je vec neko postavio temu u vezi sa ovim ali me zanima jel neko igra tu igru i ako igra da li zna sta mi je potrebno da bi igrao sem naravno orginal cd-a i cuo sam da se igranje na serveru placa pa neznam da li je to tacno.
Hvala u napred



offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

naravno da se placa i to na mesecnom nivou

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

Ljudi dali je neko uspeo da nadje World of Warcraft? Danas sam bio do "Platoa" i u svim bolje opremljenim knjižarama,ali kažu da nemaju da su zakazali distributeri u Evropi,a verovatno su ovi iz Blizzarda malo usporili da im ne popucaju serveri kolika je navala! Kažu da radi OK. i na dial-up! Imam kablovsku al me uništiše sa zatvorenim portovima. Inače ako to čudo zaživi mogli bi da osnujemo jedan naš klan,šta kažete? Very Happy

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

I ja sam trazio kod nas u NS u "Muzickom Magazinu" i u "Ehu" ali kazu da su ih ispalili za zadnju isporuku i da ocekuju da im stigne u sledecoj turi, za oko nedelju-dve.

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Nikola-BG ::Ljudi dali je neko uspeo da nadje World of Warcraft? Danas sam bio do "Platoa" i u svim bolje opremljenim knjižarama,ali kažu da nemaju da su zakazali distributeri u Evropi,a verovatno su ovi iz Blizzarda malo usporili da im ne popucaju serveri kolika je navala! Posle pročitanog teksta u Svetu Kompjutera,zvao sam druga koji je frik ali ni on ništa nema a pričali smo kao dva narkomana u krizi (Dal ću ikada odrasti...?) Kažu da radi OK. i na dial-up! Imam kablovsku al me uništiše sa zatvorenim portovima. Inače ako to čudo zaživi mogli bi da osnujemo jedan naš klan,šta kažete? Very Happy


Ne, i dalje nista....ja sam slican odgovor dobio...
Ja mislim da je za USA bio 23.11.2004 release date a za evropu je izasao sredinom februara....ali ocekujem da kod nas stigne tek za par meseci....ma isto kao i HL2
A jos kada sam cuo od drugara da su usporili nesto dostavu...
HAOS!

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 1527

Citao sam da je fenomenalna igra ali nema single play tako da to za mene otpada.Ne planiram da placam internet za igranje igara.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 77
  • Gde živiš: Negotin

Kad sam video ocenu ove igrice, odusevio sam se 97% od 100%

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Ja sam o toj igri procitao sve moguce opise i po opisima bih joj i ja dao 97%/100% ...
Ali sta cu kada ne mogu da je igram, jer nit' nemam dobru konekciju, a nemam ni kreditnu karticu. Ali zato sam kupio igru Horizons: Empire of Istaria koja je po meni mnooogo bolja od WoW, ali to niko nezna jer je Blizzard sve pare spisk'o na celokupni advertising... I za ovu igru nije potrebna kreditna kartica, moze na mnogo vise nacina da se placa i mnogo je jeftinija... Bio je opis o njoj u martovskom broju gamera od prosle godine, a ako vas zanima potrazite je preko google-a. I igra kosta samo 24e. Wink Sto je u odnosu na WoW smesno... I ja evo sada cekam samo dobru konekciju da bih mogao da je igram...

A ako mislite da je u WoW-u svet ili prostor za igranje mnogo veci, onda ste u pravu, jer je u tome i ocaravajuca lepota WoW-a Wink

offline
  • Pridružio: 31 Maj 2003
  • Poruke: 324

Dali ova igici moze da se igra i u singl rezimu ili radi samo kao multiplejer

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1132 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 6 sakrivenih i 1084 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, Alibaba1981, amaterSRB, Apok, aramis s, babaroga, bigfoot, Bobrock1, Boris Bosiljčić, BORUTUS, darkangel, darkstar101, doom83, draganl, Dukelander, gorican, havoc995, ILGromovnik, Joja, kinez88, kybonacci, LUDI, macak44, madza, Misirac, moldway, Nemanja.M, nemkea71, nuke92, ObelixSRB, opt1, panzerwaffe, radionica1, Romibrat, rovac, slonic_tonic, theNedjeljko, vathra, zixmix, zlaya011, žeks62, 1107