Microsoft AntiSpyware 1.1 Beta

1

Microsoft AntiSpyware 1.1 Beta

offline
  • Emil Beli
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 2990
  • Gde živiš: Beograd

Skinuo sam program.

Predhodno update-ujem SpyBot i SpyBlaster, prekseniram, kao i obicno, Spybot nadje DSO Exploit par zapisa u registru popravi itd (i tako stalno).
Znam da imam jos nesto jer mi sa vremena na vreme sam podigne IE sa nekim glupostima i nikako to da se reshi.

Startujem M$ antispyware... WOW... prvo sto je interface LEP... ali to je zadnja stvar na mojoj listi.. Preskeniram drive.
11 kom, medju njima onaj koji mi je podizao IE.

Prvo sto je brz, drugo sto chisti nevidjeno dobro... hum.. bio sam zaprepasceno, zgranuto i prijatno iznenadjen.
Nisam prosto mogao da poverujem da MS moze kad-kad da izbaci nesto kvalitetno.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd



offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

ladno mi je nasao 18 komada Shocked
ruku na srce, ni jedan nije bio u memoriji [gledam cesto msconfig i task/process list]

sta li je Arthas sve instalirao na ovoj masini......

offline
  • Emil Beli
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 2990
  • Gde živiš: Beograd

Ocigledno dobro radi...

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2004
  • Poruke: 187

Najzad... Very Happy
to momci , jedva docekah da dodje kod vas na test,stvarno me interesuje vase strucnije misljenje.Verovatno je jos rano za zakljucke ali masina je stvarno da se zamislis nad njom., ...da li je ovo nevidjeni "samar" ad awareu i spy botu!?.,u svakom slucaju bice odgovor i sa njihove strane...sjajno.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Isprobao sam ga i 'ladno je hteo da mi obrise FlashGet (registrovan). Jos nesto, ne mogu da nadjem opciju da se ne startuje zajedno sa sistemom.

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2004
  • Poruke: 187

Jesi probao options/setings/real time protection?

offline
  • Emil Beli
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 2990
  • Gde živiš: Beograd

Meni nije ni pokusao da obrishe nista vazno, a sto nije spyware. Cak je i za neke aplikacije rekao da startuju nesto, ali da to nije spyware i da mogu da se opustim (kao recimo Yahoo helper itd).

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Sačekaću finalnu verziju pre ocenjivanja .. primetio sam da dosta brzo odradi posao .. čak i kada se cela sistemaska particija čekira .. što me navodi da preskače određene komponenete sistema .. ili je definicija spyware'a mala ..

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Ja probah ovo čudo i s obzirom da je beta verzija oprostiću mu neke promašaje koje su posle njegovog pregleda našli "Adaware" i "Spybot".

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 846 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 0 sakrivenih i 840 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, draggan, Koridor, opt1, Shilok, simazr