autoCad hatch edit

autoCad hatch edit

offline
  • Pridružio: 29 Jul 2008
  • Poruke: 2

hello!

Da li neko zna kako se stima hatch u cad-u ...tako da se prilagodi promjenama unutar okvira...

npr. ako izbrisem tekst unutar hatch-a da ne ostane rupa ..ili ako postavim tekst,da se on uklopi..

Nadam se da sam bila jasna:)

Hvala i pussa !



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Jan 2008
  • Poruke: 147
  • Gde živiš: Novi Sad

cekiraj associative
Wink



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1324 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 10 sakrivenih i 1241 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, ArchaBasha, bankulen, Baždaranac, Bloody, bokicacar, bpvl, cavatina, cinoeye, Cirkon, Clouseau, crazydkure, crnirocko, darkkran, darkojovxp, DeerHunter, dejan1972, Despot Đurađ, Djokislav, drimer, gost321, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HogarStrashni, Ikica977, Insan, jalos, Jelly4183, jodzula, konstruktor, Kozi-RS, krkalon, Lance Guest, laurusri, lcc, leopard83, Lošmi, Marko Marković, Marko1238, markolopin, MarkoW, MaschinenPistole, mat, Milan A. Nikolic, mist-mist, Moldovan, nekdo, nelezele, Niki2024, Nomica, Orc, pisac12, Pururin, rikirubio, rovac, sap, Savantije, shadower78, Singidunumac, Smajser, sony771, Srki98, Str2022, Szigetwar, theNedjeljko, vidra boy, vidra1, VJ, Zanimljivo, ZetaMan, Zmaj Tolak, zziko